Agencja zaprojektowała nam nowe logo

Informacje o wszystkim

Agencja zaprojektowała nam nowe logo

29 października 2017 Reklama 0

Od kilku pokoleń prowadzimy pensjonat, który swojego czasu był jednym z najbardziej rozchwytywanych miejsc w naszej miejscowości. Od jakiegoś czasu niestety konkurencja stała się tak duża, że nastąpił pewien regres. Na szczęście zmiany są zawsze dobrym rozwiązaniem i w naszym przypadku przyniosły całkiem dobre korzyści.

Profesjonalny projekt nowego logo

projekty graficzneProwadzenie hotelu, pensjonatu czy jakiejkolwiek innej działalności wymaga przede wszystkim elastyczności. W ferworze różnych obowiązków i zadań codziennych może nam to nieco umknąć i w tym momencie pojawia się stagnacja lub nawet spadki obrotów. Tak było też w przypadku naszego pensjonatu w Szczecinie. Na szczęście szybko zorientowałam się, że musimy przystosować się do współczesnych czasów i wprowadzić sporo zmian. Jedną z nich stała się nazwa i logo. Długo myśleliśmy nad tym, jak ma to logo wyglądać. Na szczęście istnieją profesjonalne firmy, które w tym pomagają. Jak chodzi o takie projekty graficzne Szczecin obfituje w agencje projektowe, które naprawdę znają się na rzeczy. Wybór był trudny, ale w końcu podjęliśmy współprace z małą agencją i młodymi, przebojowymi projektantami. Pomogli nam stworzyć logo, które łączy nowoczesność z tradycją. Klientom mocno przypadło to logo do gustu. My na ten moment pracujemy nad tym, aby logo to było rozpoznawalne w całym Szczecinie i okolicach. Odzwe tej kampanii reklamowej jest bardzo pozytywny. Ilość gości w naszym pensjonacie mocno wzrosła w przeciągu ostatnich miesięcy.

Nasz pensjonat prowadzony od pokoleń potrzebował nabrania trochę świeżości. Udało się to osiągnąć między innymi poprzez zmianę logo i nową nazwę firmy. Logo pomogła nam zaprojektować mała agencja projektowa ze Szczecina, którą prowadzą przebojowi, młodzi ludzie.