Biorezonansowa terapia antynikotynowa

Informacje o wszystkim

Biorezonansowa terapia antynikotynowa

8 lutego 2018 Zdrowie i medycyna 0

 

Palenie papierosów jest uzależnieniem tego typu, z którym bardzo trudno skutecznie walczyć. Przynajmniej takie słowa z reguły słyszymy z ust osób uzależnionych od nikotyny. W dzisiejszym świecie dostępne są jednak rozwiązania, które przy odpowiednich chęciach i pokładanej wierze w to, że rzucenie palenia jest możliwe, są w stanie dość dobrze pomóc nam w walce z nałogiem.

Jeden z rodzajów terapii antynikotynowej

terapia antynikotynowaO terapiach, które proponowane są uzależnionym, można byłoby pisać godzinami. Zamiast tego postanowiłam dzisiaj skupić się na jednej z metod, która jest stosunkowo nowym rozwiązaniem dostępnym dzięki rozwojowi odpowiedniej technologii. Terapia antynikotynowa, którą mam na myśli, odbywa się bowiem przy pomocy biorezonansu, a program rozbudowany jest do dwóch modułów terapeutycznych i wysokiego wzmocnienia. Specjaliści oferujący tego typu terapię zgodnie twierdzą, że pozbawia ona uczucia głodu nikotynowego i oczyszcza organizm z toksyn, które są mu dostarczane wraz z substancjami smolistymi każdego wypalonego papierosa. W tej terapii wystarczy zaledwie jeden, dwudziestominutowy zabieg, by zrezygnować z palenia. Jak to możliwe? Biorezonans aplikuje do naszego mózgu dwa pasma częstotliwości, które przy odpowiednim wzmocnieniu działają mocniej i skuteczniej na nasz mózg. Impulsy przekazywane są przez elektrody ręczne i stopowe, przy dodatkowym wykorzystaniu maty magnetycznej na plecy i elektrod czołowych.

Terapia przy wykorzystaniu biorezonansu MORO jest jedną z wielu proponowanych nam w chwili obecnej przez różnych specjalistów. Jedno jest pewne, jeśli palimy, a chodzi nam po głowie myśl, by rzucić ten nałóg, dzisiejszy świat daje nam bardzo wiele możliwości, by zawalczyć o swoje zdrowie. Wystarczy tak naprawdę chcieć.