Czarterowanie jachtów

Informacje o wszystkim

Czarterowanie jachtów

31 października 2017 Turystyka i rekreacja 0

Na terenie Chorwacji w ostatnim czasie jest możliwość wykupienia sobie bardzo wyjątkowych wakacji,a mianowicie rejs po wszystkich okolicznych wyspach archipelagu. Trwa to kilka dni, a my przez ten czas jesteśmy na pokładzie bardzo luksusowego jachtu i możemy poczuć się jak na najbardziej luksusowych wakacji, gdyż may obsługę na najwyższym poziomie i nie musimy się o nic martwić, tylko się bawić i podziwiać.

Luksusowe rejsy na jachcie

rejs - ChorwacjaJak się okazuje taka forma wakacji jest coraz bardziej powszechna nie tylko w Chorwacji, lecz na terenie wszystkich krajów basenu morza Śródziemnego. Dzięki temu klienci mogą liczyć na jeszcze więcej atrakcji, bo samo leżenie i opalanie się powoli zaczyna być nudne bo jest monotonne, tez miejscowi właściciele różnych ośrodków postanowili zainwestować w wypożyczalnie jachtów i rejs – Chorwacja, jest już praktycznie standardowym elementem większości wycieczek jakie przyjeżdżają do Chorwacji. Oczywiście taki jacht można również wynająć sobie prywatnie, bo do dyspozycji mamy kilka różnych rodzajów jachtów, więc nie musi być to wycieczka zorganizowana. Piękne jest w tym to, że możemy popłynąć na dziewicze wyspy gdzie, są piękne tereny do nurkowania i nie ma tam dużej liczby turystów, bo na tych najbardziej znanych plażach w Chorwacji, są ludzie z całej Europy i w najgorętsze miesiące jest tam po prostu ciasno, za to na morzu sami sobie decydujemy gdzie i z kim akurat chcemy spędzać czas.

Jest to jeden z najlepszych obecnie sposób na spędzenia swoich wakacji, gdyż to my sami możemy zdecydować gdzie chcemy popłynąć. Co więcej jest to czasami o wiele bardziej opłacalny sposób na spędzenie takich wakacji, niż wykupowanie kilku dni w pięciogwiazdkowych hotelach, a jest o wiele bardziej ciekawiej na jachcie.