Dj na weselu- czy to dobry pomysł?

Informacje o wszystkim

Dj na weselu- czy to dobry pomysł?

6 października 2017 Ślub i wesele 0

Obecnie bardzo wiele Młodych Par wybiera dj na wesele, zamiast zespołu muzycznego. Czym się kierują? Czy tylko finansami? Ja uważam, że finanse swoja drogą, ale jak nieraz słucham tych zespołów muzycznych to chyba sama lepiej bym zaśpiewała, chociaż nie jestem wybitnie uzdolniona w tym temacie. Serio, dobry wokalista w zespole to wyzwanie, bo tych weselnych grajków narosło, jak grzybów po deszczu. Jest popyt jest podaż.

Dj na weselu- tak czy nie

dj na wesele - RybnikNo tak ale czy warto zepsuć sobie ten ważny dzień, jakimś solistą, który zafałszował naszą ulubioną piosenkę? Ja tam uważam, że wybór dj na wesele to nie jest wcale taki głupi pomysł, bo sami pomyślcie, wybieracie repertuar taki tak lubicie, a nie taki co oni potrafią zagrać. Wszystko leci w oryginale, czyli fałszowanie odpada. Czy trudno o dobrego dj na wesele – Rybnik, to miasto, w którym byłam na weselu, gdzie grał właśnie dj. Niektórzy może byli zaskoczeni, chociaż już coraz więcej jest wesel z taką oprawą muzyczną. Dj najczęściej są w dwuosobowej ekipie i jeden z nich zabawia dodatkowo gości, czyli prawie tak jak w przypadku zespołu muzycznego. Uważam, że nie ma co się „spinać” z tą orkiestrą. Dj to fajny i nowoczesny wybór, zaspokoi wymagania nawet tych, co mają specyficzne gusta.A uwierzcie, że na Waszym weselu pewnie takich nie zabraknie.

Ja tam, jak będę organizowała swoje wesele, to też zastanowię się poważnie nad wyborem dj. Ten z Rybnika to naprawdę fajny facet, który rozbawił weselników i puszczał naprawdę dobre kawałki, takie do tańca i do wygłupów. Ale spokojnie, wolne też były kawałki no i do „kotleta” w tle leciała bardzo przyjemna muzyka.Tacy ludzie, fachowcy w swoim zawodzie, wiedzą co przypadnie gościom do gustu, co powinni grać, a czego raczej nie. Doskonale wiedzą, że udane wesele będzie dla nich wizytówką.