Do wysyłki: opakowania kartonowe, foliowe czy plastikowe?

Informacje o wszystkim

Do wysyłki: opakowania kartonowe, foliowe czy plastikowe?

9 października 2017 Handel i zakupy 0

 

Zawsze miałam wielką słabość do zwierząt i odkąd pamiętam próbowałam coś robić by im pomóc. Dosyć niedawno pomyślałam o „bazarku” dla zwierząt. Ludzie mi coś przesyłają, inni to kupują, ja im wysyłam towar, a pieniądze idą na zwierzaki. Problem pojawił się, gdy na „bazarku” zaczął się ruch.

Którego krakowskiego producenta opakowań warto polecić?

producent opakowań krakówJedna pani przysłała mi dwadzieścia kalendarzy na zbliżający się nowy rok, a ja nie miałam pojęcia jak odesłać je dalej bez uszkodzenia. Potrzebowałam jakichś opakowań. Następnie pojawiły się książki, ale wartościowe, takie, które szkoda owinąć tylko w papier. Zaczęłam myśleć o opakowaniach na te wszystkie standardowe  przedmioty, które ciągle przewijały się przez moje ręce. Opakowania na kalendarze, opakowania na książki, potrzebowałam większe kartony na ubrania i mniejsze opakowania na płyty. Na początku przesyłałam rzeczy dalej w opakowaniu, w którym sama otrzymałam paczkę. Później jednak dochodziło więcej rzeczy, które sama kupowałam lub dostawałam osobiście. Musiałam poszukać jakiegoś sklepu z opakowaniami, najlepiej w hurtowych ilościach, prosto od producenta. Gdybym brała wszystkie pudełka od jednej firmy wyszłoby mi na pewno taniej. Przypomniało mi się, że widziałam w gazecie reklamę uczciwego producenta opakowań Kraków. Odszukałam ją, sprawdziłam adres strony internetowej, a dalej już mnóstwo rodzajów opakowań do wyboru. Mnie interesowały kartonowe. Bardziej i mniej wytrzymałe. A może też plastikowe i foliowe do niektórych przedmiotów? Na pewno różne rodzaje. Wiedziałam, że wykorzystam wszystkie.

Na początku na chybił-trafił, później już całkiem profesjonalnie zamawiałam to, czego potrzebowałam. Jak wszystko, i tak czynność, wymagała doświadczenia. Ja go nabierałam systematycznie przez lata. Później bardzo przydało się w życiu zawodowym jak i prywatnym. „Bazarek” wiele dobrego uczynił w moim życiu.