Gustowne wnętrze z panelami szklanymi

Informacje o wszystkim

Gustowne wnętrze z panelami szklanymi

8 sierpnia 2017 Dom i ogród 0

Pracuję w rodzinnej firmie. Obecnie już na stanowisku dyrektora. Staram się dbać o nią z całych sił i w taki sposób, aby przyniosła zyski moim dzieciom i wnukom. Jest to w końcu owoc ciężkiej pracy wielu pokoleń wstecz, więc mam do firmy nadzwyczajny szacunek.

Doskonała wystawa za sprawą paneli szklanych

panele szklane gdańskMieszkam w małym mieście w którym dawno, dawno temu moja rodzina otworzyła swoją własną cukiernię. Na przestrzeni lat firma stała się wręcz wizytówką miasta oraz zyskała klientów nie tylko z pobliskich miejscowości, ale z całej Polski. Wszyscy zachwycają się smakiem szarlotek, czy innych wypieków robionych od samego początku z przepisu mojej praprababci. Bardzo chętnie odwiedzają nas również turyści pragnący poznać historię tego miejsca. Któregoś dnia znalazłam w domu babci prawdziwy skarb w postaci mnóstwa zdjęć naszej cukierni. Pierwsze z nich pochodziły z okresu, kiedy firma powstała, można zatem rzec, iż stanowiły swojego rodzaju kronikę! Wpadłam na genialny pomysł, jak to wykorzystać i udałam się do zaprzyjaźnionego grafika. Wykonuje on grafikę na panelach szklanych, które są sprzedawane w pobliskim większym mieście. Nie ma nic lepszego niż panele szklane Gdańsk natomiast posiada rewelacyjne sklepy w których możemy zakupić właśnie takie panele. Dzięki różnorakim grafikom nadają się do każdego pomieszczenia i są nie tylko rewelacyjną i nowoczesną dekoracją, ale także bardzo użytecznym przedmiotem! Mogą także posiadać różne wzory, a także nasze własne zaprojektowane grafiki, a zatem jedyne, co nas ogranicza to nasza własna wyobraźnia! Ze względu właśnie na to, że są wykonane ze szkła, bardzo łatwo można usunąć z nich zabrudzenia. Dlatego właśnie ludzie od lat z powodzeniem stosują panele szklane np w kuchni, czy łazience. Ja postanowiłam wykorzystać je w pomieszczeniu powitalnym mojej firmy. Razem z grafikiem zrobiliśmy historyczny kolarz ze wszystkich zdjęć, dbając o to, aby dokładne daty, jakie widniały na tyłach starych fotografii były również zamieszczone w kolarzu. Zdjęcia przedstawiały firmę od początku jej powstania, aż do dnia w którym wykonałam najnowsze zdjęcie. Na fotografiach można było znaleźć zarówno założycieli, jak i stare zdjęcia samych przysmaków, które dziś wyglądają tak samo! Sprawia to, że kupując pyszności w naszej firmie goście mogli dosłownie cofnąć się w czasie!

Panele zajęły całą ogromną ścianę w pomieszczeniu. Wyglądały niesłychanie nowocześnie oraz nadawały samą swoją obecnością profesjonalizmu i podkreślały prestiż naszej rodzinnej firmy. Moja mama, która oddała mi stanowisko dyrektora i odeszła na spokojną emeryturkę, była ze mnie dumna, a babcia miała łzy w oczach ze szczęścia na widok mojego pomysłu. Nigdy nie widziałam jej tak szczęśliwej i dumnej!