Jak przedłużyć włosy?

Informacje o wszystkim

Jak przedłużyć włosy?

27 września 2019 Moda i wygląd 0

 

Bardzo dużo kobiet marzy o pięknych i długich włosach, które będą zachwycać każdego. Jednakże, proces rośnięcia włosa jest żmudny i długi. Co zrobić w takim wypadku, gdy chcemy cieszyć się nową fryzurą od razu? Istnieje kilka metod na przedłużanie włosów naturalnych.

Zalety przedłużania włosów krótkich różnymi metodami

przedłużanie krótkich włosówPrzedłużanie włosów polega na doczepianiu kosmyków o długości kilkudziesięciu centymetrów do włosów naturalnych. Doczepiać można włosy syntetyczne bądź naturalne, pochodzące on innych osób, a ich ostateczną długość ustala się z fryzjerem. To właśnie on dobiera odpowiednią metodę doczepiania, biorąc pod uwagę stan i kondycję naszych włosów. Stylista musi też dopasować odcień doczepianych włosów do naszych – jest to możliwe dzięki użyciu specjalnego wzornika kolorów. Włosy doczepiań można na różne sposoby, na przykład przy pomocy keratyny, tulejek, taśm lub obrączek. Najtrwalsze połączenia uzyskuje się właśnie poprzez tulejki i obrączki. Przy pomocy specjalnych metalowych przedmiotów, dopasowanych kolorystycznie, przyczepia się dodatkowe pasma do włosów klientki. Takie przedłużanie krótkich włosów pozwala na uzyskanie zdumiewającego efektu w krótkim czasie. Dzięki temu nie musimy czekać na odrośnięcie naszych naturalnych włosów, możemy od razu mieć naszą wymarzoną fryzurę. Przedłużenie przy pomocy włosów naturalnych w niczym nas nie ogranicza. Możemy je prostować, używać na nich suszarki czy lokówki bez ograniczeń. Nie sprawiają problemów w życiu codziennym, a ich pielęgnacja niczym nie różni się od standardowej.

Przedłużanie włosów to świetna opcja dla wszystkich, którzy chcieliby zostać posiadaczami gęstej i bujnej fryzury, a nie chcą czekać na efekty jej zapuszczania. Dzięki różnym dostępnym metodom mamy nieograniczone możliwości wyboru. Włosy doczepione nie wymagają także dodatkowej pielęgnacji.