Jak zorganizować wyjazd na mecz

Informacje o wszystkim

Jak zorganizować wyjazd na mecz

5 czerwca 2018 Usługi 0

Zamierzaliśmy w naszej firmie dla pracowników zorganizować coś naprawdę dobrego i ciekawego, co pozwoli im się przede wszystkim zintegrować. Ten element w pracy jest niezwykle ważny, dlatego razem z szefem stwierdziliśmy, że skoro praktycznie każdy z pracowników lubi chodzić na mecze piłki nożnej, to może zorganizujemy jakiś wyjazd na mecz.

Perfekcyjna organizacja wyjazdu

zorganizowany wyjazd na meczByła to moja pierwsza myśl dzisiaj i stwierdziłem, że faktycznie ten pomysł może wypalić. Przede wszystkim zamierzaliśmy sprawdzić, jak taki zorganizowany wyjazd na mecze ogarnąć od początku do końca. Postanowiliśmy wygospodarować jednak dodatkowe kilka tysięcy złotych z budżetu przeznaczonego na ten cel, aby jeszcze podjąć współpracę z firmą zewnętrzną, która specjalizuje się w organizacjach tego rodzaju i na pewno będzie nam w stanie pomóc na każdym etapie pracy nad organizacją. W zasadzie nie musieliśmy nic robić podejmując współpracę z taką firmą, a zorganizowany wyjazd na mecz zapowiadał się bardzo ekscytująco. Na korytarzach w naszej firmie dało się odczuć, że pomysł był jak najbardziej trafiony i na pewno wiele osób już nie może się doczekać. Patrząc przede wszystkim na zadowolenie naszych pracowników zamierzaliśmy także wydać nieco więcej na jakiś bardzo dobry hotel, gdzie każdy będzie mógł się zintegrować ze sobą na przykład w przestrzeni sportowej, czy w spa. Zorganizowany wyjazd na mecz uważamy teraz za bardzo ważny element.

W ogóle takie zorganizowane wyjazdy są bardzo ciekawe i na pewno jest to jeden z elementów dla pracowników, który będzie nieoceniony przy rekrutacjach. Jak tylko ktoś usłyszy, że raz do roku organizujemy taki zorganizowany wyjazd na mecz od razu jako firma będziemy jeszcze bardziej rozpoznawalni i na pewno atrakcyjni na rynku pracy.