Jaką bluzę wybrać dla chłopaka

Informacje o wszystkim

Jaką bluzę wybrać dla chłopaka

13 lipca 2018 Moda i wygląd 0

 

Artura znałam od dawna, ale nigdy nie sądziłam, że będziemy parą. Chodziliśmy do tej samej szkoły średniej i często mijaliśmy się na korytarzu, jednak dopiero na studiach nasze ścieżki się zeszły tak bardzo. Okazał się on bardzo sympatycznym chłopakiem, którego szybko pokochałam.

Kupno oryginalnej bluzy w sprawdzonym sklepie

thrasher bluzaArtur często robił mi różne prezenty. Były to miłe drobiazgi i doceniałam każdy jego gest. Artur dopiero zaczynał pracować i nie miał za wiele pieniędzy. Ja zarabiałam już dużo i dlatego zdecydowałam, że zrobię mu jeden, ale za to porządny prezent. Artur uwielbiał nosić bluzy i miał kilka fajnych. Chciałam jednak zakupić mu jakąś markową bluzę, tylko nie wiedziałam jaką wybrać. Na odzieży sportowej się nie znałam i nie wiedziałam co było modne. O pomoc poprosiłam kolegę Artura, który powiedział,l że najlepsza będzie odzież marki Thrasher bluza od tego producenta była najlepszej jakości. Kolega Artura wskazał mi nawet sklep, w którym takie bluzy były dostępne i podpowiedział jaki kolor wybrać. Z tymi informacjami spokojnie mogłam wybrać się na zakupy. Wiedziałam jaki rozmiar ubrań nosił Artur i wybranie odpowiedniej bluzy nie stanowiło dla mnie żadnego problemu. Kiedy dotarłam do sklepu, to zauważyłam, że marka ubrań, którą polecił mi kolega Artura należała do jednego z najlepszych producentów. Kiedyś na jego temat czytałam artykuł i teraz mi się to przypomniała. W sklepie było wiele bluz, ale wybrałam taką rozpinaną w kolorze szarym.

Artura zaskoczyłam prezentem, bo wcale się nie spodziewał, że coś takiego ode mnie dostanie. Jego kolega nie pisnął mu ani słowa i bardzo to doceniłam. Artur bluzę, którą mu kupiłam nosił bardzo często. Była to z czasem jedna z jego najlepszych bluz. Cieszył mnie ten fakt.