Jaką sukienkę ubrać na ślub siostry

Informacje o wszystkim

Jaką sukienkę ubrać na ślub siostry

17 maja 2018 Moda i wygląd 0

Agnieszka oznajmiła mi, że bierze ślub. Ucieszyła mnie ta informacja, ponieważ bardzo lubiłam jej narzeczonego Artura. Agnieszka zapytała mnie,  czy zostanę jej świadkową i bardzo chętnie się zgodziłam. Miałam w końcu okazję kupić sobie jakąś wystrzałową kieckę na tę uroczystość.

Zakup eleganckiej sukienki w butiku odzieżowym

eleganckie sukienki damskieDługo się zastanawiałam jaką sukienkę kupić, ponieważ ślub miał być w sierpniu i najchętniej wybrałabym jakąś zwiewną sukienkę w kwiaty. Uznałam jednak, że muszę kupić coś bardziej eleganckiego, bo przecież była to ważna impreza. Z ogromną przyjemnością wybrałam się do galerii handlowej, żeby się rozejrzeć za jakąś odpowiednią sukienką. Planowałam tego dnia coś kupić i odwiedzić wszystkie sklepy. W jednym z nich dostępne były bardzo eleganckie sukienki damskie w różnych kolorach. W oko wpadła mi taka granatowa. Była długa do kolan, z pięknym dekoltem i krótkim rękawkiem. Na samym dole miała delikatną falbankę. Sukienka była bardzo elegancka i jako świadkowa na ślubie mogłam w niej się pokazać. Niestety nie było już mojego rozmiaru, bo sukienki szybko się sprzedawały. Ekspedientka jednak zamówiła dla mnie sukienkę w odpowiednim rozmiarze i obiecała, że do odbioru będzie za trzy dni. W zasadzie do ślubu siostry było jeszcze sporo czasu, ale sukienkę chciałam kupić już wcześniej. Obiecałam siostrze pomagać w przygotowaniach no i musiałam zorganizować wieczór panieński. Nie miałabym później czasu chodzić po sklepach z sukienką.

Sukienka była doskonała i jak ją pokazałam siostrze, to stwierdziła, że dokonałam bardzo trafnego wyboru. Byłam wyjątkowo modna i elegancka a kolor pasował idealnie do dodatków, jakie wybrała sobie siostra. Sklep z sukienkami, który odwiedziłam stał się jednym z moich ulubionych.