Jestem producentem drzwi z drewna

Jestem producentem drzwi z drewna

20 września 2017 Dom i ogród 0

Moja przygoda z działalnością rozpoczęła się bardzo wcześnie. Tuż po ukończeniu edukacji zabrałem się za robienie biznesu i to mi w sumie na dobre wyszło, ponieważ firma istnieje do dziś i ma się na prawdę dobrze. Wiadomo, początki łatwe to wcale nie były.

Produkcja drzwi z drewna

producent drzwi wewnętrznych drewnianychNa początku byłem tylko stolarzem i przyjmowałem drobne zlecenia od klientów. Dopiero z czasem zainwestowałem w odpowiedni sprzęt, który pozwolił mi na wykonywanie większej ilości zleceń. Teraz to wygląda zupełnie inaczej, ponieważ prowadzę ogromne przedsiębiorstwo. Jako znany już producent drzwi wewnętrznych drewnianych oferuję usługi najwyższej jakości. Ludzie muszą wiedzieć, że jak mi coś zlecą to będą zadowoleni. Wieloletnie doświadczenie wiele mnie nauczyło w kontaktach z kontrahentami. Ostatnio zgłosił się do mnie jakiś facet. Pytał sekretarkę, czy w tym przedsiębiorstwie urzęduje producent drzwi wewnętrznych drewnianych bo ma sprawę. Na szyldzie jest napis przecież, ale sądzę, że chciał mieć pewność, że trafił właśnie do mnie. Porozmawiałem z nim osobiście. Okazało się, że otwiera nowy sklep na obrzeżach miasta i chciałby sprzedawać moje drzwi zewnętrzne. Jego początkowa oferta nie była do przyjęcia i dlatego postanowiłem negocjować warunki odpowiednie dla każdej ze stron. Negocjacji to nauczyłem się na szkoleniu. Jak widać szkolenie było bardzo efektywne, bo gościa urobiłem na swoją stronę. Najważniejsze, że każdy z nas jest zadowolony. Mam więc nowego kontrahenta do współpracy co mnie cieszy.

Jestem osobą bezdzietną i w przyszłości to nie mam komu zapisać swojego przedsiębiorstwa. Jak przejdę już na emeryturę to sprzedam zakład. Już nie raz ktoś o niego pytał i wiem, że chętni się znajdą. Ja będę miał wtedy czas na zasłużony odpoczynek.