Karafka i szklanki z okazji rocznicy ślubu

Informacje o wszystkim

Karafka i szklanki z okazji rocznicy ślubu

30 sierpnia 2018 Usługi 0

 

Okres letni jest nazywany sezonem wesel. Rzeczywiście restauracje i wszelkiego rodzaju restauracje, domy czy sale weselne przeżywają prawdziwe oblężenie z powodu ślubów, ale nie tylko. Rodzice mojego chłopaka, na przykład, obchodzą w tym roku, w lipcu, trzydziestą rocznicę ślubu i z tej okazji organizują wielką imprezę. Ja, natomiast, miałam wyzwanie z kupieniem prezentu.

Karafka z inicjałami na prezent

karafka z grawerem laserowymLato to nie tylko okres wesel, ale też innych uroczystości. Ludzie korzystają z pięknych, ciepłych dni i organizują wówczas wiele większych imprez na wynajętych salach. W lipcu, na przykład, rodzice mojego chłopaka obchodzić będą trzydziestą rocznicę ślubu i z tej okazji organizują huczną imprezę, takie jakby kolejne wesele po latach. Z racji tego, że powoli staje się częścią rodziny, zostałam oczywiście zaproszona. Dowiedziałam się o tym miesiąc wcześniej, natomiast całe dwa tygodnie zajęło mi zastanawianie się nad prezentem. Ostatecznie chłopak podpowiedział mi, że jego tata od wielu lat tworzy nalewki. Nie ma jednak eleganckiego zestawu do jej rozlewania. To był strzał w dziesiątkę! Kupiłam więc taki zestaw a w jego skład wchodzi karafka z grawerem laserowym oraz kilka ładnych szklanek. Jak chodzi o grawer to oczywiście ja zleciłam wygrawerowanie inicjałów jubilatów. Dodałam do tego jeszcze liczbę trzydzieści, żeby upamiętnić rocznicę. Całość zapakowana jest w piękne, ozdobne pudełko, wyściełane jedwabiem. Całość wygląda naprawdę ekskluzywnie.

W te wakacje zostałam zaproszona na hucznie obchodzoną rocznicę ślubu. Zaprosili mnie rodzice mojego chłopaka. Wypadało więc wymyślić jakiś prezent i z tym miałam największy problem. Na szczęście rozwiązanie się znalazło. Połączyłam praktyczność z pięknem. Kupiłam im elegancką karafkę ze szklankami.