Koszty ocieplenia poddasza pianką

Informacje o wszystkim

Koszty ocieplenia poddasza pianką

8 sierpnia 2018 Budownictwo 0

Od zawsze chciałam mieć klimatyczną, niewielką biblioteczkę na poddaszu. Do tej pory był to jednak nieocieplony strych, w którym składowało się niepotrzebny już sprzęt. Postanowiłam to zmienić. Posegregowałam, wyniosłam lub wyrzuciłam rzeczy, które się tam znajdowały i względnie oczyściłam to miejsce. Teraz należało jedynie zadbać o jego ocieplenie, ale tutaj potrzebowałam specjalistycznej pomocy.

Cena za ocieplenie pomieszczenia na poddaszu

ocieplanie poddaszy pianką cenaPartner powiedział mi, że postawione przeze mnie wymagania idealnie spotykają się z ocieplaniem pianką poliuretanową. Twierdził, że jest to najszybszy sposób na uszczelnienie pomieszczenia, a koszty są stosunkowo niewielkie w porównaniu do alternatywnych metod. Polecił mi firmę wykonującą takie zlecenia. Doradca klienta poinformował mnie, że jeżeli chodzi o ocieplanie poddaszy pianką cena zależy od ich metrażu. Moje nie było duże, dlatego wiedziałam, że sprostam wyznaniu. Poza tym okazało się, że moje możliwości finansowe pokryłyby jeszcze większe koszty takiej usługi, ponieważ cennik wybranej przeze mnie firmy był naprawdę korzystny. Wkrótce przyjechali robotnicy, którzy przystąpili do pracy na najwyższej kondygnacji mojego domu. Wiedziałam, że cały proces przebiegnie szybko, ale jego ekspresowość i tak mnie zaskoczyła. Już po kilku godzinach wszystko było skończone. Teraz mogłam już tylko przystąpić do dalszych prac.

Byłam zachwycona jakością ocieplenia i tempem jego wykonania. Teraz na moim poddaszu miał już nigdy nie zagościć żaden chłód. Jednym z największych atutów tej metody była jej niska cena. Cieszyłam się także jej wysoką skutecznością. Pracując przy wykończeniówce tego pomieszczenia, nigdy nie odczułam zimna. Jednocześnie mogłam w końcu zrealizować swoje marzenie o biblioteczce.