Kupno nowych kokilek

Informacje o wszystkim

Kupno nowych kokilek

29 czerwca 2019 Wnętrza i meble 0

 

Już od dziecka uwielbiam gotować. Spędzanie czasu w kuchni sprawia mi bardzo dużo przyjemności. Pasję tę odziedziczyłam po swojej mamie. Moja siostra z kolei uwielbia piec. Gdy zbliżały się jej urodziny, byłam pewna, że w ramach prezentu zakupię jej artykuły przydatne do pieczenia. Po dłuższej chwili zastanowienia w końcu trafiło na kokilki.

Pieczenie w nowych kokilkach

kokilki do zapiekaniaGdy zaczęły zbliżać się urodziny mojej siostry, od razu zaczęłam myśleć o tym, co mogłabym jej sprawić w tak pięknym dniu. Miałam bardzo dużo pomysłów na prezent. Chciałam, by ten nawiązywał do jej największej pasji, czyli do pieczenia. Pasję do przebywania w kuchni i pichcenia odziedziczyłyśmy po mamie. Ja skupiałam się bardziej na gotowaniu, a moja ukochana siostrzyczka wolała piec przepyszne ciasta, czy też torty i robić desery. Siostra posiada dość sporo akcesoriów do pieczenia, jednak kilka dni przed jej urodzinami przypomniało mi się, że wspominała o tym, iż chce kupić sobie nowe kokilki. Dlatego też, gdy naszła mnie ta myśl, od razu pojechałam do naszego ulubionego sklepu z artykułami do pieczenia, by zakupić siostrze kokilki do zapiekania. Nie mogłam doczekać się reakcji swojej siostrzyczki na ten prezent. Byłam przekonana, że przypadnie jej on do gustu, ponieważ o nim marzyła. Miałam też cichą nadzieję, że podarek ten będzie przez nią praktycznie wykorzystany, i uraczy mnie jakimś przepysznym deserem! Nie mogłam się doczekać.

Gdy wręczyłam siostrze prezent, jej oczy momentalnie się rozświetliły. Kokilki niezmiernie przypadły jej do gustu. Od razu zapowiedziała, jakie desery nam przygotuje. Miałam nadzieję, że okaże się to prawdą, ponieważ uwielbiałam słodkości przygotowywane przez moją siostrzyczkę. Bardzo się cieszę, że mogłam sprawić jej radość.