Łóżko wykonane w stylu kolonialnym

Informacje o wszystkim

Łóżko wykonane w stylu kolonialnym

31 lipca 2017 Dom i ogród 0

 

Uwielbiam nietypowe wyroby. Szczególnie przemawia do mnie styl śródziemnomorski, bądź też kolonialny. Dzięki temu do własnego domu można wprowadzić trochę egzotyki poczuć czasami dreszczyk przygody. Niestety, nie zawsze akcesoria domowe, czy też meble, wykonane właśnie w tym stylu są przedmiotem dostępnym, nie zawsze również mogę sobie na nie pozwolić ze względu na cenę.

Wygodne łóżka w egzotycznym stylu

łóżka drewniane kolonialneJakiś czas temu bardzo spodobały mi się łóżka drewniane kolonialne. Dzięki nim sypialnia nabierała naprawdę niesamowitego uroku. Postanowiłam więc poszukać sklepu, w którym mogłabym nabyć taki produkt. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ udało mi się znaleźć taki właśnie produkt, w dodatku w konkurencyjnej cenie. Łóżko kolonialne było dostępne w różnych rozmiarach oraz wersjach. Zdecydowałam się na duże i bardzo wygodne łoże. Odpowiadał mi również fakt, że łózka były wykonane z egzotycznych materiałów. Dostępne było między innymi akacja, palisander indyjski czy też drewno pozyskiwany z rośliny mango. Dzięki temu drewno pachniało nieco inaczej, niż standardowe polskie, co moim zdaniem wprowadziło do mojego domu nutkę orientu. Łóżko jest naprawdę bardzo wygodne. Zdecydowałam się na zakup materaca w zestawie, ponieważ dzięki temu uzyskałam również zdecydowanie bardziej korzystną cenę. Jestem teraz szczęśliwą posiadaczką wspaniałego i niestandardowego mebla, jakim jest łóżko kolonialne.

Bardzo podoba mi się styl kolonialny. Dlatego własnie jestem zadowolona, że udało mi się znaleźć eleganckie i dobrze wykonane łózko, które jest utrzymane właśnie w stylu kolonialnym. Łóżko idealnie spełnia moje oczekiwania. Jest nie tylko eleganckie, ale również bardzo wygodne, w związku z czym rano mogę się budzić bez żadnego bólu pleców, bądź karku.