Malowanie szlabanów przy firmowym parkingu

Informacje o wszystkim

Malowanie szlabanów przy firmowym parkingu

8 czerwca 2018 Budownictwo 0

 

Raz na jakiś czas trzeba zająć się pewnymi rzeczami dotyczącymi parkingu znajdującego się przy firmie. Prezesowi bardzo zależy na tym, by wszystkie widoczne z zewnątrz elementy parkingu były w idealnym stanie. Według niego wiele osób zwraca na to uwagę.

Szlaban w nowym kolorze

SzlabanyWjazd na nasz parking jest widoczny z daleka. Dbają o to światła i neony, dzięki którym nie da się nie zauważyć tego obiektu. Za dnia pomimo tego może być widoczne, że szlabany nie zostały należycie umyte z rana. Ponieważ jestem bardzo odpowiedzialnym i obowiązkowym człowiekiem, zawsze dbałem o to, by szlabany błyszczały. Ostatnio prezes uznał jednak, że czas już na to, by je odmalować. Ponieważ zmieniły się nasze barwy firmowe, trzeba było też zaktualizować kolory na wszystkich elementach. Dostałem cały zestaw pędzli i kilka kolorów farb. Prezes dokładnie wyjaśnił mi jak powinno to wyglądać, gdy skończę. Obiecał, że jeśli dobrze wywiąże się z zadania, to z pewnością spora premia mnie nie ominie. Wiedział jednak już wtedy, że szlaban będzie pomalowany dokładnie tak, jak powinien. Przez kilka lat mojej pracy wykonywałem wszystkie swoje obowiązki w należyty sposób. Nie inaczej było przy malowaniu szlabanu. Nim się obejrzałem robota była skończona. Szlaban wyglądał znacznie lepiej niż przed tą operacją. Przede wszystkim jednak teraz był on w naszych nowych firmowych barwach. Ostatnią rzeczą, która pozostała do zrobienia było naklejenie nowych naklejek. Gdy tylko skończyłem, od razu zadzwoniłem do prezesa.

Prezes był zachwycony efektami mojej pracy. Wiedział, że wcześniej byłem malarzem, nim zostałem parkingowym, ale mimo wszystko nie spodziewał się, że zrobię to aż tak dobrze. Po jego uśmiechu widziałem, że premia w tym miesiącu będzie naprawdę potężna.