Montaż nowoczesnych mini rolet w mieszkaniu

Informacje o wszystkim

Montaż nowoczesnych mini rolet w mieszkaniu

14 maja 2019 Wnętrza i meble 0

 

Kiedy w końcu udało mi się uzbierać dość pokaźną sumę pieniędzy, to postanowiłem sobie, że wydam te pieniądze rozsądnie. Rozmawiałem z żoną na temat ewentualnych wydatków i wspólnie zdecydowaliśmy o remoncie mieszkania. Pomysł ten był zdecydowanie najlepszy.

Okna z nowoczesnymi i praktycznymi mini roletami

nowoczesne mini rolety noc i dzieńKupiłem nowe meble do całego mieszkania, położyłem panele na podłogach i pomalowałem ściany. Zastawiałem się co z oknami, ponieważ klasyczne żaluzje nie pasowały do ogólnego wystroju. Mieszkanie prezentowało się bardzo nowocześnie i takie też powinny być rolety. Zacząłem sobie przeglądać aranżacje mieszkań, które dostępne były w internecie i w większości mieszkań na oknach zamontowane były nowoczesne mini rolety noc i dzień, które nie dość, że były praktyczne, to na dodatek prezentowały się wręcz idealnie. Od razu zawołałem swoją żonę, żeby zobaczyła te mini rolety, ponieważ chciałem poznać jej zdanie. Była nimi tak oczarowana, że kazała mi je natychmiast zamówić. Wybrała takie w kolorze, który idealnie pasował do mebli a ja zacząłem szukać firmy w Bydgoszczy, która zajmowała się sprzedażą i montażem takich mini rolet. Problemu ze znalezieniem nie było żadnego, ponieważ wiele firm w moim mieście posiadało takie mini rolety w ofercie. Umówiłem się już na następny dzień i cieszył mnie fakt, że udało się wszystko załatwić od ręki. Miałem wolny dzień w pracy i byłem obecny podczas montażu mini rolet. Wszystko zostało wykonane w pełni profesjonalnie i byłem zadowolony.

W mieszkaniu było modnie, nowocześnie i stylowo. Wydałem właściwie wszystkie pieniądze na ten remont, ale było warto dla takiego efektu. Sąsiedzi z zachwytem oglądali wyremontowane mieszkanie. Żona była zachwycona i dumna z tak ogromnych zmian, jakie zaszły.