Naczynia jednorazowe plastikowe na eventy czy wypada

Informacje o wszystkim

Naczynia jednorazowe plastikowe na eventy czy wypada

25 maja 2018 Handel i zakupy 0

Eventy czyli najczęściej spotkania o charakterze biznesowo-towarzyskim. Jeśli mowa o biznesie to od razu do głowy przychodzą eleganckie zastawy oraz porcelanowe filiżanki do picia świeżo zmielonej kawy. Okazuje się jednak, że tego rodzaju spotkania mogą odbywać się w zupełnej luźnej atmosferze nawet przy użyciu zwykłych plastikowych naczyń jednorazowego użytku. Tego rodzaju naczynia są bardzo wygodne w użytku.

Ułatwmy sobie życie naczyniami jednorazowymi na eventach

naczynia jednorazowe plastikowe na eventyW związku z powyższym można już luźniej traktować tego rodzaju spotkanie i pozwolić sobie na zorganizowanie go w bardzo lekkiej formie, np. podając przekąski wykorzystując do tego naczynia jednorazowe plastikowe na eventy. Zazwyczaj zaproszenie na event kojarzy się z formą dość sztywną, elegancką, wręcz rzekłabym bardzo ceremonialną. Tymczasem czemu nie pozwolić sobie na małą nutkę nonszalancji, oczywiście nadal zachowując dobry gust i smak. Wydaje mi się, że każdy z gości będzie czuł się o wiele swobodniej, gdy przez przypadek przewróci kubek, czy potrąci talerzyk. Naczynia jednorazowe zazwyczaj kojarzą nam się z tanim i bezgustownym elementem masowej imprezy. Prawda jednak jest taka, że aktualnie na rynku są już dostępne bardzo eleganckie naczynia tego rodzaju, których na swoim evencie nie powstydzi się żadna firma. Można zakupić eleganckie filiżanki, talerzyki, podstawki, a nawet kieliszki – zarówno, te do wina jak i do mocniejszych trunków.

Reasumując, zachęcam do wykorzystania tej ciekawej formy organizacji spotkania, na luźno, bez tzw. „spiny”. Niech spotkanie biznesowe stanie się miłym koleżeńskim eventem – w białej koszuli, ale z poluzowanym krawatem. Spotkanie koleżeńskie zaś, niech będzie bardziej bezstresowe – bez mycia garów, czy sprzątania roztrzaskanych kieliszków.