Najładniejsze fotografie moich dzieci

Informacje o wszystkim

Najładniejsze fotografie moich dzieci

26 stycznia 2018 Film i fotografia 0

Od kiedy zobaczyłam zdjęcia z sesji fotograficznej córki mojej przyjaciółki bardzo chciałam żeby i moje dzieci taką miały. Po urodzeniu syna takie sesje nie były jeszcze popularne i nawet o czymś takim nie pomyślałam. Niedawno urodziłam córeczkę i bardzo chciałam upamiętnić ten moment i zorganizować profesjonalną sesję dla mojego syna i córki.

Sesja fotograficzna nie była droga

niedroga fotografia dziecięca na śląskuSzczerze mówiąc wyprawka dla dziecka i zakup wszystkich niezbędnych rzeczy są bardzo kosztowne. Dlatego też szukaliśmy fotografa, który robi sesje dziecięce w dobrej cenie. Bardzo chciałam aby mój syn miał piękne zdjęcia z naszą małą kruszynką. Na szczęście niedroga fotografia dziecięca na Śląsku jest możliwa do znalezienia. I to nawet w Katowicach, w których mieszkamy. Sesja naszych dzieci była utrzymana w bardzo rodzinnym, trochę świątecznym klimacie bo robiliśmy zdjęcia w grudniu. Fotograf był bardzo profesjonalny. Przygotował on też kilka gadżetów takich jak np. czapki Mikołaja dzięki czemu zdjęcia wydają się o wiele ciekawsze. Sesja nie trwała długo przez co nasz syn nie zdążył się znudzić, ale jej efekty są naprawdę świetne. Udało nam się zrobić też kilka zdjęć rodzinnych. Niestety nie jestem zbyt fotogeniczna, a więc nie wyszłam na nich najlepiej. Ale właściwie jest to zupełnie nieważne, ponieważ nasze pociechy sprawiają, że zdjęcia te są po prostu przepiękne. 

Jestem naprawdę zadowolona z efektów sesji. Wszystkie zdjęcia się przepiękne i naprawdę muszę mocno się powstrzymywać przed tym by nie zapełnić tymi zdjęciami wszystkich ścian w domu. Na razie w pokoju dziecięcym powiesiłam kilka zdjęć w bardzo ładnych kolorowych ramkach. Ustawiłam też w salonie na kominku kilka zdjęć. Prezentują się one naprawdę uroczo i nie mogę się na nie napatrzeć.