Najładniejsze fotografie ślubne

Informacje o wszystkim

Najładniejsze fotografie ślubne

14 maja 2018 Ślub i wesele 0

Latem tego roku wyszłam za mąż. Było to dla mnie niezwykle przeżycie, które oczywiście zostało udokumentowane na pięknych zdjęciach i w trakcie wyjątkowej sesji ślubnej. Mam to szczęście, że mój wujek jest bardzo dobrym fotografem, a więc sesję ślubną oraz zdjęcia z wesela można powiedzieć, że tak naprawdę dostałam w prezencie.

Mieliśmy z mężem duże zaufanie do fotografa

fotografSesja ślubna dzięki temu, że zdjęcia robił ktoś, kogo oboje z mężem znamy była bardzo przyjemna. Z mężem zachowywaliśmy się swobodnie, ale oczywiście słuchaliśmy się też poleceń fotografa. Mój wujek to naprawdę doświadczony fotograf, a więc wiedział jak nami pokierować i dawał nam dobre rady dotyczące tego jak powinniśmy pozować. Mój fotograf miał też fajne pomysły na to gdzie powinny odbywać się zdjęcia, a więc sesja była bardzo różnorodna. Zdecydowaliśmy się na sesję w plenerze, chociaż zrobiliśmy też kilka rodzinnych zdjęć w studiu. Zdjęcia zrobione w studiu wyglądają bardzo dostojnie i elegancko i mnie się taki efekt bardzo podoba. Mieliśmy dużo szczęścia, że w dniu sesji pogoda była bardzo dobra. Dzięki temu zdjęcia są bardzo ładnie oświetlone i fajnie wygląda błękitne niebo na tych wszystkich fotografiach. Jednym z moich ulubionych zdjęć ślubnych jest zdjęcie, na którym oboje z mężem huśtamy się we dwójkę na huśtawce. Zdjęcie to ma w sobie niezwykle dużo radości oraz szczęścia, które widać nawet w naszych oczach.

Jak już wspomniałam wcześniej zdjęcia ślubne wyglądają niesamowicie. Mój wujek ma naprawdę wielki talent i potrafi pokazać na zdjęciu uczucia fotografowanych osób. Zdjęcia wyglądają bardzo naturalnie, ale z drugiej strony są niesamowicie eleganckie i niepowtarzalne. Zawsze kiedy pokazuje komuś swój album ślubny to znajomi są zachwyceni tym jak prezentują się zdjęcia.