Najlepsze miejsce na odnowę turbosprężarki

Najlepsze miejsce na odnowę turbosprężarki

23 września 2018 Motoryzacja 0

Wszystkie części składowe układu napędowego w naszym samochodzie mają niebagatelny wpływ na komfort jazdy oraz bezpieczeństwo, dlatego wszelkie naprawy lepiej zlecać profesjonalistom. Nie mając pojęcia o mechanice, a próbując samemu coś naprawić, możemy wyrządzić dużo większe szkody dla naszego samochodu.

Gdzie odnowić turbosprężarkę?

regeneracja turbosprężarek - rzeszówBardzo duży wpływ na działanie silnika ma to, w jakim stanie są wszystkie jego składowe, jeśli nasze auto ciągle słabnie to rzeczą, którą powinniśmy zrobić, jest regeneracja turbosprężarek – rzeszów jest na to bardzo dobrym miejscem. Jeśli chcemy, aby nasza turbosprężarka sprawowała się jak za czasów swojej nowości, powinniśmy zlecić jej regenerację właśnie w tym mieście. Firmy prosperujące na terenie tego miasta wyposażone są w doskonały sprzęt umożliwiający bardzo dobrą naprawę turbosprężarek. Oddając swój sprzęt w ich ręce, możemy mieć spokojną głowę, ponieważ mamy pewność, że wróci on do nas w idealnym stanie i będziemy mogli go użytkować przez kolejne kilkaset tysięcy kilometrów. Rzeszowskie firmy posiadają świetnie wykwalifikowanych pracowników i bardzo dobrze wyposażone warsztaty. Wyposażenie warsztatów jest bardzo ważne, ponieważ nie da się zrobić dobrej regeneracji bez piaskarki, pralki ultradźwiękowej oraz urządzeń imitujących prace silnika, które pozwalają na sprawdzenie, jak zachowuje się turbina po regeneracji. Właśnie dzięki tym ostatnim urządzeniom mamy pewność, że nie dostaniemy kota w worku, ponieważ dostarczane są nam razem ze sprężarką wszystkie niezbędne wykresy.

Koszt takiego zabiegu dla naszej turbiny to od sześciuset do ośmiuset złotych zależy od wielkości uszkodzeń oraz tego, czy turbina posiada zmienną geometrię, czy też nie. Jeśli mieszkamy daleko od stolicy Podkarpacia, możemy całą sprawę załatwić bezpośrednio przez internet. Cały proces naprawy trwa maksymalnie kilka dni roboczych.