Najtańszy sklep z bielizną nocną

Informacje o wszystkim

Najtańszy sklep z bielizną nocną

15 czerwca 2019 Handel i zakupy 0

Sklep z bielizną przejęłam po kuzynce, która zrezygnowała z jego prowadzenia. Poznała jakiegoś obcokrajowca i postanowiła się do niego przeprowadzić. Interes przepisała na mnie i nie musiałam jej dawać za to żadnych pieniędzy i dlatego się na to zgodziłam.

Duży wybór bielizny nocnej w niskich cenach

bielizna nocnaZmieniłam znacząco ofertę sklepu, ponieważ uważałam, że ceny były zbyt wygórowane. W tej okolicy nikt nie kupował tak drogiej bielizny. Klientki ceniły sobie jakość ale w rozsądnej cenie. Odesłałam wszystko do producenta i złożyłam nowe zamówienie. W moim sklepie dostępna miała być bielizna nocna na każdą kieszeń. Postawiłam na kilka stylów, bo klientki miały różne gusta a chciałam mieć coś atrakcyjnego dla każdej z nich. Postawiłam na bawełniane piżamy, koszule nocne i zestawy ze szlafrokiem. Nie obyło się również bez koronkowej bielizny nocnej, bo taką zamówiłam również. Poza tym do oferty wprowadziłam również bieliznę dla panów. Mężczyźni również interesowali się bielizną nocną dla siebie i uznałam, że nie mogę pominąć tej grupy klientów. Kiedy już skompletowałam całe zamówienie to ustaliłam ceny, które były niskie i wiedziałam, że dzięki temu sklep będzie chętnie odwiedzany. W dniu otwarcia pojawiło się u mnie dużo osób i wszyscy zrobili zakupy. Sprzedałam mnóstwo zestawów bielizny nocnej a to był zaledwie pierwszy dzień. Czułam, że zarobię na tym interesie niemałe pieniądze. Kuzynka była ze mnie bardzo zadowolona i cieszyła się, że tak świetnie sobie radzę.

O moim sklepie zrobiło się głośno nie tylko na osiedlu, ale w całym mieście. Czasami nawet klientki z drugiego końca miasta do mnie przyjeżdżały na zakupy, bo jak się okazało, oferowałam najtańsze produkty w mieście i warto było się tak fatygować. Byłam bezkonkurencyjna.