Niezwykła sesja fotograficzna

Informacje o wszystkim

Niezwykła sesja fotograficzna

15 listopada 2017 Film i fotografia 0

Każdy z nas pragnie posiadać w swoim albumie rodzinnym zdjęcia wykonane przez profesjonalistę. Robienie codziennie mnóstwa fotek niejako sprawia, że prosta fotografia staje się dla nas czymś nudnym. Dlatego, aby upamiętnić moją ciążę, wybrałam się do studia fotograficznego.

Doskonali fotografowie z Warszawy

studio fotograficzne - WarszawaKiedy moja ciąża dobiegała końca, zdałam sobie sprawę, że nie posiadam żadnych, pięknych zdjęć z tego ciężkiego, acz niezwykle magicznego okresu w moim życiu. Owszem, miałam mnóstwo fotek zrobionych przez męża, czy też w odbiciu lustra, które dokumentowały rozwój mojej ciąży, jednak nie oszukujmy się – to nie to samo, co sprawne oko profesjonalnego fotografa. Dlatego też odwiedziłam polecane studio fotograficzne – Warszawa to chyba najlepsze miejsce do szukania najlepszych z najlepszych, bowiem skupia ona doskonałych artystów w każdej dziedzinie, również fotografii. Kiedy umówiliśmy się na sesję, zaczęliśmy także planować jej przebieg i postanowiliśmy, aby odbyła się ona w przepięknym i pobliskim plenerze. Zdjęcia robiliśmy w słoneczny i cieplutki dzień tuż przed zachodem słońca, co nadało fotografiom bardzo przytulnego wyrazu i naprawdę magicznej otoczki. Oprócz pozowanych zdjęć fotograf miał do dyspozycji także mnóstwo świetnych gadżetów, które nadały fotografiom humorystycznego i uroczego wydźwięku. Z racji tego, że nie chcieliśmy znać płci dziecka aż do porodu, fotograf zrobił nam wspaniałą sesję łączącą ze sobą zarówno elementy sugerujące dziewczynkę, jak i chłopca. Moimi ulubionymi kadrami z sesji są te, na do których dodane były takie akcesoria jak znaki różowe i niebieskie znaki zapytania. 

Sesja była niezwykle kreatywna, a jej efekty dumnie wiszą na naszej ścianie w salonie, wywołane w dużych rozmiarach i przepięknie oprawione. Takie zdjęcia stanowią nie tylko doskonałe doświadczenie, rozrywkę i pamiątkę, ale także sprawdzają się wyśmienicie w roli dekoracyjnej. Piękna zieleń plenerowa połączona z ciepłym światłem zachodzącego słońca rewelacyjne łączy się z wystrojem naszych wnętrz. Jestem dumna z osiągnięć fotografa, jak i zdjęć, które nam zrobił!