Nowe połączenia lotnicze z Bydgoszczy

Informacje o wszystkim

Nowe połączenia lotnicze z Bydgoszczy

13 stycznia 2019 Transport 0

 

Port lotniczy w Bydgoszczy staje się coraz częściej uczęszczany na przestrzeni ostatniego kwartału. Jest to spowodowane tym, że jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych przewoźników na świecie czyli, Lufthansa wprowadziło dodatkowe połączenia własnie  Bydgoszczy, dzięki czemu będzie tu lądować kilkadziesiąt samolotów miesięcznie więcej.

Rośnie popularność lotów z Bydgoszczy

lufthansa - bydgoszczDzięki temu, że Bydgoszcz ma bardzo dobrą lokalizację, bo leży praktycznie w samym centrum naszego kraju i wiele samolotów tu ląduje by potem móc lecieć w dalsza podróż. Dlatego też Bydgoszcz jest pewnego rodzaju połączeniem miedzy dalekim wschodem a zachodem. Leży ona praktycznie w połowie drogi, wiec niektóre samoloty mogą tu wylądować uzupełnić zapasy paliwa i za kilka godzin ponownie wznieść się w powietrze. Dlatego też wiele ludzi tak często odwiedza bydgoski port, co jak wiadomo przełoży się na pozytywny wynik finansowy całego lotniska. Cieszy nas fakt, że firma lotnicza wybrała jako Bydgoszcz jako miasto pośrednie dla samolotów lufthansa – bydgoszcz dzięki temu ma szereg pozytywnych korzyści. Jest to znana firma, a więc mniejsze które również obserwują rynek i widza, że duży gracz wchodzi na jakieś lotnisko, to również podpisują oni umowy z lotniskiem. Dzięki temu Bydgoszcz może obsługiwać jeszcze więcej połączeń nie tylko na terenie Europy, ale  już na wszystkie możliwe kontynenty.

Cieszy nas fakt, że w Bydgoszczy port lotniczy tak dynamicznie zacząć się rozwijać, bo miasto zyska na tym na prawdę sporo. Niektórzy turyści pierwszy raz z wżyciu w ogóle usłyszą o tym mieście i z miłą chęcią zatrzymają się na kilka dni aby móc pozwiedzać. Szczególnie turyści z Azji uwielbiają zarówno zwiedzać ale i fotografować wszystkie zabytki jakie są w mieście.