Obrusy dobrej jakości od producenta

Informacje o wszystkim

Obrusy dobrej jakości od producenta

15 marca 2019 Wnętrza i meble 0

Początkowo w sklepie sprzedawane były wyłącznie firany. Moja mama nie planowała powiększać asortymentu, bo uważała to za zbędne. Ja jednak byłam innego zdania, dlatego tak usilnie namawiałam ją na zmiany, do których w końcu dała się przekonać po jakimś czasie.

Sklep oferujący obrusy dobrej jakości

producent obrusówDo sprzedaży wprowadziłam zasłony, serwety i koce. Zastanawiałam się jeszcze nad obrusami, ale nie do końca wiedziała u kogo je zamówić. W okolicy był tylko jeden producent obrusów i nie miałam zbyt dużego wyboru. Mama powierzyła mi sporo obowiązków, w tym składanie zamówień. Sama decydowałam więc od kogo zamawiać towar. Zdecydowałam się zamówić obrusy od tego producenta, bo słyszałam opinie, że oferował towar najwyższej jakości. Właściciele innych sklepów zaopatrywali się w obrusy u tego konkretnego producenta i ich sprzedaż była na dość wysokim poziomie. Weszłam na stronę internetową producenta, żeby zapoznać się szczegółowo z jego ofertą. Posiadał on mnóstwo obrusów, które były wykonane z różnych materiałów. Postawiłam na te eleganckie i drogie, ponieważ do sklepu zaglądali wymagający klienci, którzy oczekiwali czegoś więcej. Za towar zapłaciłam od razu i obrusy odebrałam jeszcze tego samego dnia. Występowały one w różnych rozmiarach i kolorach. Faktycznie były świetnej jakości, o czym przekonałam się od razu. Mama była zadowolona, ponieważ już kilka klientek pytało ją o obrusy i w końcu mogła je zaoferować. Interes kwitł z każdym miesiącem coraz bardziej.

Mama cały czas mi powtarzała, że w przyszłości to ja przejmę ten sklep, ponieważ doskonale sobie radzę. Do emerytury zostało jej jeszcze sporo czasu, dlatego uznałam, że przez cały czas będę dla niej pracować i ją wspierać. Sama nie poradziłaby sobie tak dobrze ze wszystkim.