Orzeźwiający masaż kokosowy

Informacje o wszystkim

Orzeźwiający masaż kokosowy

22 czerwca 2019 Usługi 0

Podczas upalnych dni, kiedy skóra musi walczyć z wysuszającym silnym słońcem konieczne jest znalezienie dla niej zabiegu, który będzie jednocześnie walczył z przesuszeniem oraz zapewniał odświeżenie. Kosmetyczki polecają nowość: masaż kokosowy, po którym poczujesz się jak nowo narodzona.

Relaks podczas masażu kokosowego

masaż kokosowy w KrakowieNiezawodna broń do walki ze skutkami nierozważnego korzystania z uroków lata lub popołudniowej drzemki w ogrodzie to masaż kokosowy. Polega on na tym, że masażysta wykonuje masaż relaksacyjny a przy okazji naciera całe ciało podgrzanym do przyjemnej temperatury olejem kokosowym nierafinowanym, który jest bogaty w składniki dobroczynnie wpływające na kondycję skóry. Co więcej, masaż kokosowy w Krakowie to sposób na zwalczanie skutków chorób skórnych jak łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry. Nawilżenie jakie daje olejek kokosowy sprawia, że już po pierwszym masażu zdrowa skóra wygląda na zdrową i jest aksamitna w dotyku. Pobudzenie układu krwionośnego za pomocą ciepła olejku i pracy rąk masażystki sprawia, że liczne składniki odżywcze wnikają wgłąb skóry i pobudzają ją do produkcji nowych, gładkich komórek. Dlatego masaż kokosowy to także znane narzędzie do walki z wiotczejącą skórą i powstającymi zmarszczkami. Kojący dotyk masażystki połączony z egzotycznym zapachem nierafinowanego oleju kokosowego doskonale wpływają na rozluźniające się mięśnie. Zrelaksowany organizm odwdzięcza się także szybszym usuwaniem toksyn z organizmu i lepszym samopoczuciem po opuszczeniu gabinetu.

Fizjoterapeuci zalecają, aby korzystać z masażu kokosowego seriami. Żeby osiągnąć najlepsze efekty zarówno dla kondycji skóry jak i osiągnięcia stanu równowagi umysłowej, najlepiej wziąć udział w 4-6 zabiegach w odstępach tygodniowych.