Piękne dresowe sukienki

Informacje o wszystkim

Piękne dresowe sukienki

13 lutego 2018 Handel i zakupy 0

Kiedy urodziła się moja siostra, bardzo się cieszyłam. Mimo, ze byłam jedynaczką, nigdy nie byłam o nią zazdrosna, bardzo o nią dbałam i lubiłam się nią zajmować. Teraz ma już 6 lat, i właśnie niedługo ma swoje urodziny. Postanowiłam jej coś kupić. Jako, że jest wielką modnisią i uwielbia ciuchy, wybrałam się do sklepu z odzieżą dla dzieci.

Dresowa sukienka dla siostry

sukienki dla dziewczynek dresoweNa wejściu od razu zauważyłam coś, co mnie zaciekawiło. Były to urocze sukienki dla dziewczynek dresowe i postanowiłam obejrzeć je z bliska. Wiedziałam, że moja siostra uwielbia sukienki i czasami zmienia je nawet kilka razy dziennie. Uwielbiała kolor różowy-czyli tradycyjne upodobania jak dla dziewczynki, ale też fiolet i błękit. Mówiła na te kolory wróżek i lubiła też takie klimaty. Dlatego ucieszyłam się, gdy zobaczyłam, że jedna z sukienek właśnie jest z jej ulubioną postacią z bajki. Wiedziałam, że na pewno będzie chciała chodzić w tej sukience. Kiedy miałam już wybrany model sukienki, sprawdziłam sobie materiał. Wyglądał na porządny, przepuszczał powietrze i ładnie się prezentował. Dobrze się układał i na pewno nie będzie się gniótł, dlatego nie zastanawiałam się długo i wybrałam tylko odpowiedni rozmiar. Moja siostra jest malutka i drobna, więc kupuję dla niej mniejsze ubrania niż dla innych dziewczynek w jej wieku. Taki już jej urok. Wyszłam zadowolona ze sklepu i od razu poszłam do siostry z prezentem, bo nie mogłam wytrzymać.

Siostra zauważyła pakunek i zaraz zapytała, czy byłam w jej ulubionym sklepie. Cwaniara jedna, nie mam na nią słów. Pokazałam jej prezent, aż westchnęła z zachwytu i zrobiła nam rewię mody. Schowała się w swoim pokoju, żeby się przebrać i wyszła w nowej kreacji. Muszę przyznać, że bardzo ładnie wyglądała. Wiem, że ta sukienka będzie jej długo służyć, bo jest porządna.