Pierścionek ze złota z bursztynem wciąż w cenie

Informacje o wszystkim

Pierścionek ze złota z bursztynem wciąż w cenie

16 października 2017 Zdrowie i medycyna 0

Złoty pierścionek, złoty pierścionek na szczęście… Komu z nas nie dźwięczy w uszach ta piosenka? Chyba tylko najmłodszym pokoleniom i totalnym muzycznym ignorantom. Ten z piosenki , był z niebieskim oczkiem, z błękitnym niebem, ale o ileż ciekawiej i magiczniej może być z kawałkiem bursztynu?

Pierścionek z bursztynem amuletem na lepsze życie

złoty pierścionek z bursztynem cenaBursztyn powstaje na skutek przejścia fragmentu przyrody ożywionej do formy stałej, nieożywionej. Zastygnięta w kamień żywica niejednokrotnie uwięziła w swojej masie inne żywe organizmy. Co znacznie podnosi wartość i walory artystyczno -dekoracyjne takiej bryły. To chyba właśnie ta niezwykła przemiana, sprawia, że od wieków, temu kruszcowi przypisuje się magiczne właściwości. Bursztyn ma podobno chronić przed złem, leczyć choroby ciała i przyciągać dobre fluidy dla naszego umysłu i kreatywności. Nade wszystko jednak, bursztyn jest bardzo atrakcyjnym elementem  dekoracyjnym. Prosty w formie, stateczny w kolorze. Jego klasyczna i ponadczasowa elegancja nigdy nie wychodzi z mody. Jest cudownym akcentem biżuterii. Jego czar i urok harmonizuje i współgra zarówno ze srebrem jak i ze złotem. Kolczyki, pierścionek, naszyjnik czy bransoletka z bursztynem, oczarują każdą kobietę. Zwłaszcza taką , która ceni sobie wyjątkowość i klasykę. Szyk i styl. Nietuzinkowość. Kobietę, która jest pewna siebie i zna swoją wartość. Bo to nie jest zwykłe, pospolite świecidełko. Dlatego kwestia: złoty pierścionek z bursztynem cena, zależy zarówno od rodzaju i próby złota jak i wielkości osadzonego bursztynu, jest świetnym wyborem, także jeśli chodzi o pierścionek zaręczynowy. Według symboliki kamieni , mężczyzna obdarowując swoją wybrankę pierścionkiem  z bursztynem, przyciąga do nich dobrobyt.

Taki kawałek zastygniętej historii i tajemnicy naszej planety, zaklęty w złotym pierścionku, może okazać się bardzo dobrą inwestycją i wróżbą na wspólną przyszłość. Amuletem na dalszą, wspólną drogę. Może wiara w to, to zabobony, ale wybierając bursztyn można zyskać tak wiele. Więc dlaczego by nie przełamać obowiązujących obecnie w świecie jubilerskim cyrkoniowo -diamentowych standardów, bursztynem z tradycjami?