Plisy do regulacji ilości promieni słonecznych

Informacje o wszystkim

Plisy do regulacji ilości promieni słonecznych

4 lipca 2019 Dom 0

Plisy okienne są znacznie lepszym rozwiązaniem niż rolety, ponieważ wyposażone zostały w specjalny mechanizm, który pozwala na ich składanie oraz rozkładanie dowolnej wybranej części. W ten sposób dzięki takiemu systemowi możemy przysłonić tylko część okna od góry lub od dołu albo też na środku, aby zatrzymać emitowanie promieni słonecznych do pomieszczenia.

Z czego produkuje się plisy okienne?

Plisy w WarszawieMateriał, którego używa się do produkowania plis okiennych jest falistym materiałem, który posiada różną gęstość oraz różną fakturę. Dodatkowo plisy okienne mogą być wykonane w odpowiednim dworze albo też w jednolitym kolorze. Kiedy zdecydujemy się na to, aby zakupić plisy w Warszawie to zdecydujemy się na produkt wysokiej jakości, który jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, ponieważ wystarczy go uprać. Plisy okienne są najlepszym rozwiązaniem do pomieszczenia zlokalizowanego na parterze w bloku, ale również do balkonu oraz kuchni. Plisy są również jedynym produktem, który może zostać wykorzystany do dekoracji okien o niestandardowych wymiarach i kształcie trójkąta lub półokrągu albo trapezu. Możemy zdecydować się na to, aby wykonać plisy okienne z połączenia różnych materiałów oraz faktur, aby dopasować taki produkt do każdego indywidualnego pomieszczenia w naszym mieszkaniu. Warto również wspomnieć, że plisy okienne mogą zostać zamontowane na oknach aluminiowych oraz drewnianych, a także plastikowych. Produkt ten może również składać się z dwóch rodzajów tkanin w różnych kolorach oraz o różnych gęstościach.

Nowoczesne plisy okienne pozwalają nam dostosować stopień zaciemnienia w pomieszczeniu, ale również kontrolować własne mieszkanie przed wzrokiem sąsiadów lub też przechodniów. Dodatkowo możemy do plis okiennych wybrać odpowiedni mechanizm i może to być łańcuszek lub linki albo też specjalne zdalne sterowanie na pilota.