Pobyt na obozie windsurfingowym

Informacje o wszystkim

Pobyt na obozie windsurfingowym

28 czerwca 2018 Sport 0

Od jakiegoś czasu chciałem zrobić coś szalonego. Każdy uważał mnie za człowieka opanowanego, spokojnego i czasami nawet nudnego. W sumie taki byłem, bo nie wyjeżdżałem nigdzie, nie chodziłem na imprezy i nie lubiłem zmian. Najlepiej czułem się w swoim domu, gdzie spędzałem najwięcej czasu.

Wiele atrakcji na obozie windsurfingowym

obozy windsurfingowe na heluZdawałem sobie sprawę, że zrobienie czegoś szalonego było sporym wyzwaniem i zapewne dla innych nie byłoby to nic nadzwyczajnego, jednak szedłem swoim torem i tego się trzymałem. Najlepszym momentem były wakacje, gdzie pojawiało się mnóstwo możliwości. Jedną z nich były właśnie obozy windsurfingowe na Helu, którymi się zainteresowałem. Z tym sportem nigdy nie miałem nic do czynienia, ale właśnie o to chodziło. Poczytałem jak wyglądały takie obozy i zdecydowałem się zapisać. Akurat było ostatnie wolne miejsce. Od razu wpłaciłem zaliczkę i zadowolony z siebie pojechałem nad morze. Było tam sporo osób, które posiadały doświadczenie, ponieważ na obozy jeździły regularnie, ale też byli ludzie tacy jak ja, którzy pierwszy raz wybrali się na obóz windsurfingowy. Na obozie poza zajęciami było jeszcze wiele atrakcji. Dużo czasu spędzałem z innym ludźmi a windsurfing bardzo mi się spodobał. Szybko się uczyłem i nawet trener nie raz mnie pochwalił. Obóz miał zdecydowanie korzystny na mnie wpływ, ponieważ otworzyłem się do ludzi i nawiązałem wiele ciekawych znajomości. Zdecydowałem też, że na obóz windsurfingowy będę jeździł regularnie co roku.

Wyjazd zdecydowanie mnie zmienił i każdy to zauważył. Byłem bardziej otwarty na innych ludzi. Kiedy w pracy powiedziałem, że byłem na obozie windsurfingowym, to prawie nikt nie mógł w to uwierzyć. Pokazałem zdjęcia z obozu i tym samym zyskałem uznanie w oczach kolegów.