Popularne formy reklamy zewnętrznej

Informacje o wszystkim

Popularne formy reklamy zewnętrznej

4 czerwca 2018 Reklama 0

Z reklamą zewnętrzną mamy do czynienia praktycznie codziennie. Widzimy ją wszędzie, ponieważ występuje na ścianach budynków, na płotach, a także na specjalnych miejscach przeznaczonych na reklamę. Ciekawostką jest to, że reklama zewnętrzna nie powstała dopiero w naszych czasach, ale już w czasach starożytnych, ponieważ tam zamieszczane były różnego rodzaju napisy i malowidła na kamiennych ścianach.

Reklama zewnętrzna zawsze na topie

reklama zewnętrzna toruńReklama zewnętrzna przybiera różnego rodzaju postacie i jedną z nich jest billboard. Jest to chyba jedna z najbardziej znanych i najpowszechniejszych reklam, która stosowana jest od wielu lat. Jest dość skutecznym i prostym działaniem marketingowym, który buduje wizerunek firmy, a także reklamuje produkty lub usługi. Jest również wykorzystywana przez polityków w czasie trwania kampanii, gdzie często możemy zobaczyć danego polityka z hasłem wyborczym w wielu miejscach, najczęściej tych ruchliwych gdzie przebywa wiele osób. Bilbordy mogą być zarówno przytwierdzone do podłoża, jak również mogą być z mobilnymi reklamami, które codziennie mogą stać w innym miejscu. Reklama zewnętrzna Toruń to również citylight, która jest również bardzo popularną formą reklamy zewnętrznej. Jest to nie dużych rozmiarów podświetlana tablica, która najczęściej wpasowuje się w miejski krajobraz.

Inne formaty reklamy zewnętrznej są ekrany LCD. Możemy ją spotkać praktycznie wszędzie, ponieważ jest wyświetlana w galeriach handlowych lub w autobusie na dworcach na lotniskach czy nawet u fryzjera. Wykorzystanie takiego ruchomego przekazu jest bardzo skuteczne, ponieważ przyciąga uwagę konsumentów, a jeżeli wyświetlimy taką reklamę w miejscu, gdzie mogę być nasi potencjalni klienci to reklama jest strzałem w dziesiątkę i na pewno przyniesie zyski.