Pracownikom spodobały się zamówione kubki

Informacje o wszystkim

Pracownikom spodobały się zamówione kubki

6 grudnia 2017 Handel i zakupy 0

 

Pracuję w dziale marketingu w dużej firmie w centrum Torunia. Moja firma cieszy się dobra opinią klientów a także współpracowników. Do moich zadań należy dbanie o pracowników i zapewnianie im różnych gadżetów związanych z różnymi okazjami. Staram się co jakiś czas współpracowników zaskakiwać swoimi pomysłami.

Zakupiłam piękne kubki

śmieszne kubki z nadrukiemOstatnio na święta zamówiłam śliczne kubki termiczne dla wszystkich pracowników. Kubki były bardzo dobre jakości. Udało mi się wynegocjować z producentem bardzo dobra cenę. Moja firma jest spora więc dużo zamawiałam tych kubeczków. Bardzo spodobały się moim koleżankom i kolegom. Śmieszne kubki z nadrukiem były porządne i bardzo wygodne w trakcie użytkowania. Moja praca pozwala mi na szykowanie różnych prezentów. Kubki nie były dla firmy dużym wydatkiem a zawsze jakimś dodatkowym bonusem dla pracowników. Każda firma powinna w dzisiejszych czasach dbać o pracowników. Bardzo ciężko jest zatrudnić porządne osoby, które zawsze będą się angażowały w swoje obowiązki na sto procent. Sporo kubeczków nam zostało bo zamówiłam większą ilość. Zdecydowałam się na to w związku z rekrutacją, która ruszyła w naszej firmie. Nowe osoby od razu na start dostaną takie śmieszne kubki i na pewno będą one chętnie wykorzystywane przez nowych pracowników. Mojemu szefowi kubki także się spodobały i nawet wziął je dla swoich dzieci. Oczywiście szefowi wszystko wolno więc nie protestowałam. Ucieszyłam się, że moja praca została doceniona i pochwalona.

Uważam, że kubki ze śmiesznymi napisami czy nadrukami sprawiają że kawa, herbata czy sok, który się w nich znajduje jeszcze lepiej smakuje. Sama korzystam codziennie z nowego kubka i jestem z niego bardzo zadowolona. Dostarcza mi on wiele radości chociaż jest tak drobną rzeczą.