Prawdziwa włoska pizzeria

Informacje o wszystkim

Prawdziwa włoska pizzeria

20 października 2017 Usługi 0

Wraz z moimi znajomy zawsze lubimy spędzać czas w mieście. Jest tam co do roboty, można iść na lody, posiedzieć sobie na ławkach w parku, czy pobuszować po sklepach z ubraniami, czy kosmetykami. Lubimy też chodzić do kina i czas w Jeleniej Górze zawsze szybko nam upływa. Nie ma piękniejszego miasta i właściciele własnych biznesów zaczynają to dostrzegać.

Wizyta we włoskiej pizzerii w Jeleniej Górze

włoska pizzeria - jelenia góraJakiś czas temu, powstała u nas włoska pizzeria – jelenia góra, która zlokalizowana była w centrum miasta. Reklamowano ją, jako prawdziwą włoską pizzę, ponieważ właściciel był Włochem i miał wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu pizzy w swoim kraju. Ludzie często nie mają pojęcia, że zwykła pizza, znacznie różni się od takiej prawdziwej włoskiej. Przede wszystkim, jest na niej więcej składników niż w naszej. Dlatego poleca się nie wybierać pizzy z większą ilością składników niż trzy. Na pizzy jest prawdziwy sos pomidorowy, który sprawia, że nie potrzeba do tej pizzy dodawać żadnych dodatkowych sosów, keczupu, czy majonezu. Sam w sobie ma taki idealny smak. Wybraliśmy się do tej pizzerii, żeby ocenić, czy warto tam chodzić częściej. Miła obsługa i fajne zamawianie pizzy, można było skomponować taką, na jaką mieliśmy ochotę. Wybrać spód od pizzy- czy będzie to pizza ze spodem z samymi przyprawami, czy z sosem i serem, czy też taka bez sosu, bez sera, tylko same składniki na niej. Ja wybrałam tradycyjną z serem i sosem pomidorowym a jako dodatki paprykę, szynkę i pieczarki.

Pizzę robili na miejscu od podstaw, więc chwilkę musieliśmy poczekać. Jednak było warto, bo takiej pizzy, jeszcze nigdy nie jadłam. Bardzo mi smakowała, zawsze jakaś odmiana w diecie. Moi znajomi również byli zachwyceni jej smakiem. Można się było nią delektować.