Rachunki bankowe w kantorze internetowym

Informacje o wszystkim

Rachunki bankowe w kantorze internetowym

19 lutego 2019 Banki i finanse 0

W swoim panelu klienta możemy definiować różne rachunki bankowe. Oczywiście zawsze musimy dodać swój podstawowy rachunek bankowy w polskich złotych oraz drugi rachunek w walucie obcej, ale możemy również dodać rachunki bankowe osób trzecich. W ten sposób możemy odebrać przelew z zagranicy i po wymianie na złotówki wysłać go naszemu kontrahentowi w Polsce albo po prostu komuś z rodziny.

Czy kantor internetowy jest czynny 24h?

kantor internetowy kursyPrzez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu działa kantor internetowy kursy walut możemy śledzić na bieżąco i aktualizowane są co piętnaście sekund zgodnie z rynkiem Forex. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które bardzo często wymieniają walutę obcą na polską albo wymieniają polską walutę na euro lub dolary. Oczywiście z kantoru internetowego możemy korzystać w dowolne dni, a nawet w nocy, ale musimy pamiętać, że nie zawsze każdy kantor internetowy ma obsługę, która działa przez całą dobę. Dlatego, jeżeli chcemy skorzystać z pomocy konsultanta, który pomoże nam w niej rejestracji konta oraz dokonaniu pierwszej transakcji gotówkowej za pomocą kantoru internetowego to warto jest sprawdzić w jakich godzinach pracuje obsługa kantoru. Konsultant wytłumaczy nam podstawy, abyśmy samodzielnie mogli wykonywać przelewy i zawierać transakcje online. Czy można anulować przelew z kantoru internetowego?

Jeżeli dokonamy przelewu przez przypadek to należy jak najszybciej skontaktować się z obsługą kantoru internetowego, aby anulować transakcję. Jednak w wielu przypadkach transakcje wykonywane są bardzo szybko, a niektórych przelewów nie będzie można już wycofać. Również w przypadku jakichkolwiek pomyłek związanych z rejestracją lub danymi należy kontaktować się z obsługą biura, aby aktywować konto w kantorze online.