Randka w tajskiej restauracji

Informacje o wszystkim

Randka w tajskiej restauracji

22 lipca 2019 Restauracje / catering 0

Do mojej firmy trafiła nowa dziewczyna, która miała azjatyckie korzenie. Od razu bardzo mi się spodobała i ku mojemu zaskoczeniu mówiła świetnie po polsku. Często z nią rozmawiałem i zauważyłem, że mieliśmy wiele wspólnego. Zawsze marzyłem o takiej dziewczynie jak ona. 

Zaproszenie dziewczyny do tajskiej restauracji

tajskie restauracjeChciałem zaprosić nową koleżankę Kasandrę na randkę, jednak brakowało mi odwagi. Nie miałem pojęcia gdzie mógłbym ją zabrać i siostra podpowiedziała mi, żebym sprawdził, czy w okolicy były jakieś tajskie restauracje, ponieważ właśnie takie miejsce nada się idealnie. Pomysł ten mi się spodobał i od razu zabrałem się do działania. Dość szybko znalazłem fajną restauracją, która serwowała tajskie potrawy i miała świetnie opinie. Następnego dnia odważyłem się i zaprosiłem Kasandrę na kolację. Ucieszyła się z tej propozycji i oczywiście od razu zgodziła. Zadzwoniłem do tej restauracji tajskiej i zarezerwowałem stolik dla dwóch osób. Kasandrze nie powiedziałem dokąd ją zabieram, ponieważ chciałem zrobić jej niespodziankę. Pojechałem po dziewczynę do niej do domu i zabrałem ją do tej restauracji. Bardzo się ucieszyła, ponieważ szukała takiego miejsca i chciała zjeść w nim posiłek. Obsługa była bardzo przyjazna i zostaliśmy profesjonalnie obsłużeni. Ja na początek wybrałem sobie zupę, ale poprosiłem dziewczynę, żeby poleciła mi jakieś danie. Ona znała się na tajskich potrawach i doskonale wiedziała co wybrać. To była bardzo udana randka i trwała dość długo.

Kasandra została moją oficjalną dziewczyną. Była mną od samego początku bardzo zainteresowana, ale tak samo jak ja, wstydziła się mnie zaprosić na randkę. Była mi wdzięczna za to, że zrobiłem pierwszy krok. Jestem przekonany, że ten związek zakończy się małżeństwem.