Samochód elektryczny dla dziecka

Informacje o wszystkim

Samochód elektryczny dla dziecka

10 lipca 2019 Handel i zakupy 0

Maluchy uwielbiają się bawić na świeżym powietrzu, dlatego rodzice często je zabierają na spacery. Dzieci mogą jeździć na rowerach, hulajnogach, rolkach, czy w samochodach napędzanych elektrycznie z funkcją zdalnego sterowania.

Jak wygląda elektryczny samochód dla dziecka?

samochody elektryczne dla dzieciMałe dzieci koniecznie chcą robić to co dorośli, dlatego dziewczynki opiekują się lalkami i gotują, a chłopcy udają, że prowadzą samochody. Jednak samochodami mogą naprawdę jeździć nie tylko chłopcy, ale też dziewczynki, ponieważ w sprzedaży dostępne są samochody elektryczne dla dzieci. Są to pojazdy napędzane na mały akumulator, które w razie potrzeby mogą być zdalnie sterowane przez rodzica. Samochody są przeznaczone dla maksymalnie dwójki dzieci, z czego tylko jedno, siedzące na miejscu kierowcy, może nim kierować. Autka wyglądają bardzo realistycznie i są wiernymi kopiami modeli jeżdżących po ulicach. Posiadają komplet świateł automatycznie włączających się po ruszeniu z miejsca, lusterka boczne, czy klakson. Niektóre model samochodów wydają nawet dźwięki identyczne z prawdziwym odgłosem silnika. Jazda takim samochodem, wymaga krótkiego szkolenia, ponieważ dziecko musi umieć sterować nim kierownica i dodawać gaz oraz hamować pedałami. Dla bezpieczeństwa maluchów, dzieci są zapinane specjalnymi pasami, które utrzymują je w stałej pozycji. Ponieważ dzieci często zabierają ze sobą swoje ulubione zabawki, to producenci umożliwili im schowanie ich w niewielkim bagażniku identycznym jak w prawdziwym aucie.

Zakup pojazdu napędzanego elektrycznie dla dziecka jest sporym wydatkiem, bo najprostsze modele kosztują około trzystu – czterystu złotych. Jednak radość jaką one im sprawiają, jest nieograniczone, dlatego wielu rodziców decyduje się na zakup takiej zabawki.