Sposób na dekorację

Informacje o wszystkim

Sposób na dekorację

4 czerwca 2019 Rozrywka i gadżety 0

Można powiedzieć, że ludzie dzielą się na dwie grupy – na minimalistów, którzy nie lubią ozdobników i wolą, kiedy wszystko jest jednolite, oraz ludzi, którzy lubią ozdabiać wszystko na różne, kreatywne sposoby i wyznają zasadę 'dekoracji nigdy za wiele’. Ta druga grupa wręcz uwielbia uzewnętrzniać swoje preferencje – ulubiony kolor, zespół muzyczny, książkę. miasto, film czy inne tego typu rzeczy.

Magnes na lodówkę i nie tylko

magnesy z nadrukiemMagnesy zawsze stanowiły świetną dekorację lodówki. W różnych kolorach i kształtach, z napisami lub bez dają naprawdę spore pole do popisu. Magnesy z nadrukiem to naprawdę świetna opcja. Jeżeli lubimy kolor fioletowy, możemy wybrać magnes z kwiatami w tym kolorze, jeżeli nasz ulubiony aktor to Brad Pitt – możemy go na nich umieścić, a jeżeli uwielbiamy pizzę, to ona również cudownie będzie się prezentować na nadruku, tak samo jak nasza ulubiona rasa psa czy kota. Queen to nasz ulubiony zespół? Z nim tak samo nie będzie problemu. Wolimy jakieś motywujące cytaty zamiast zdjęć? To również jest świetny pomysł. Kolejną opcją jest tworzenie dopasowanych kolorystycznie zestawów na każdą porę roku bądź utworzenie magnesów ze zdjęciami swojej rodziny i przyjaciół, by móc zawsze spojrzeć na swoich bliskich. Możemy puścić wodze fantazji i stworzyć coś naprawdę fajnego – w końcu nawet taka skromna i drobna ozdoba nadal jest w stanie dodać uroku i przyciągnąć uwagę.  

Widzimy więc, że magnesy to doskonała dekoracja  i sposób, by pokazać, jak bardzo jesteśmy kreatywni. Kolekcjonerzy również będą zadowoleni, w końcu taki zbiór może stać się naprawdę fajną i cenną pamiątką niosącą wiele miłych wspomnień, w dodatku spersonalizowaną – pokazującą wszystko, co lubimy i co nam się podoba, lub to, co jest dla nas ważne.