Sprawdzanie podsłuchu i ukrytego mienia dłużnika

Informacje o wszystkim

Sprawdzanie podsłuchu i ukrytego mienia dłużnika

19 października 2017 Usługi 0

Do biur detektywistycznych zgłaszają się osoby z różnymi problemami. Częstymi klientami biur są firmy oraz klienci indywidualni, którzy obawiają się, że są podsłuchiwani. Zazwyczaj są to ludzie na wysokich stanowiskach: politycy, lekarze, prawnicy.

Określanie faktycznego majątku i ściąganie długów

detektyw z WrocławiaOkazuje się, że bardzo łatwo można sprawdzić, czy dana osoba jest podsłuchiwana. Wystarczy tylko skorzystać z usług biura detektywistycznego. Każde biuro zatrudnia licencjonowanych detektywów, którzy znają sposoby na to, jak sprawdzić, czy ktoś nas nie podsłuchuje. Podsłuch może zostać znaleziony nie tylko w domu, ale równie często jest montowany w samochodach czy biurach. Detektywi sprawdzą obecność podsłuchu i zweryfikują wszelkie obawy klienta. Jeśli chodzi o cenę sprawdzenia podsłuchu, to najczęściej jest to kilkadziesiąt złotych (ok. 40 zł) za metr kwadratowy powierzchni. Dobry detektyw z Wrocławia zajmuje się też innymi sprawami. Przykładem może być tutaj sprawdzanie ukrytego mienia dłużnika. Zdarza się, że ktoś pożycza komuś pieniądze, a później nie może ich odzyskać. Dłużnik tłumaczy się zazwyczaj tym, że nie ma pieniędzy. To można sprawdzić. Detektyw pozwoli ustalić, jaki jest majątek dłużnika i czy rzeczywiście nie jest on w stanie spłacić swojego długu. Raport podstawowy ze sprawdzania mienia dłużnika to koszt ok. 1000 zł. Detektywi są w stanie określić faktyczny majątek danej osoby.

Dzięki temu można sprawdzić, czy partner jest szczery w kwestiach majątkowych i czy nie ukrywa długów, zobowiązań. Na pomoc detektywów mogą też liczyć wszyscy ci, którzy chcą odzyskać swoje długi. Ściąganie długów to jedno z zadań detektywów. Pomagają oni znaleźć komornika, firmę windykacyjną. Najlepiej umówić się na wizytę w biurze detektywistycznym i omówić wszystkie szczegóły współpracy.