Sprawdzeni architekci z Kielc

Informacje o wszystkim

Sprawdzeni architekci z Kielc

2 marca 2018 Budownictwo 0

Pewnego dnia postanowiłem, że przyszedł czas na własny sklep. Właściwie chodziło mi o jego nową siedzibę, ponieważ starą wynajmowałem. Chciałem mieć jakieś bezpieczne miejsce, które mógłbym urządzić całkowicie po swojemu. Sprzedać mebli domowych była specyficzna i układ przestrzenny odgrywał istotną rolę.

Chciałem mieć nową siedzibę sklepu 

biuro projektowe - KielceNiestety ja pomimo stałego zarządzania firmą nie miałem zbyt wysokiego zmysłu jeżeli chodzi o organizację budynku. Zawsze improwizowałem co przynosiło nie koniecznie odpowiednie rozwiązania. Postanowiłem, że wezmę sprawy w swoje ręce i znajdę odpowiednie biuro projektowe – Kielce, które pomoże mi w tej sytuacji. Miałem nadzieję, że znajdę grono profesjonalistów którzy znają się na wykonywanym zawodzie i będą bardzo otwarci na naszą współpracę. Firmę znalazłem przypadkowo. Zainteresowała mnie ich siedziba i postanowiłem porozmawiać jak to będzie wyglądało od podszewki. Opowiedziałem na czym mi będzie najbardziej zależało. Chciałem wykorzystać każdy możliwy metr kwadratowy i mieć świetne miejsce, które będzie przyciągało potencjalnych klientów. Biura projektowe miały różne specjalizacje. Nie które preferowały projekty związane z domkami jednorodzinnymi ale ja trafiłem w ciekawe miejsce gdzie urządzanie i budowanie siedziby sklepu meblowego uznano jako wyzwanie. Ja byłem z tego powodu zadowolony, ponieważ miała to być jedna z moich życiowych inwestycji.

Miałem nadzieję, że zdolni i doświadczeni architekci wszystkim się zajmą. Przynajmniej taki był mój cel. Kielce były miejscem gdzie pojawiało się sporo różnego rodzaju możliwości. Ja zamierzałem wybrać te najlepsze. W końcu od tego poniekąd miała zależeć przyszłość mojego biznesu. Chciałem zapewnić odpowiednie warunki aby moja firma mogła się swobodnie rozwijać.