Sprawdzone gadżety czyli kolejny długopis reklamowy

Informacje o wszystkim

Sprawdzone gadżety czyli kolejny długopis reklamowy

16 czerwca 2019 Reklama i drukarnie 0

Mając własną firmę, nie sposób obyć się bez drobnych gadżetów reklamowych zwiększających naszą wiarygodność podczas negocjacji z klientami. Jedną z nich jest firmowa papeteria oraz długopisy reklamowe używane przez handlowców oraz wręczane klientom.

Dlaczego długopis reklamowy jest ważny?

długopisy reklamowe warszawaChociaż wiele osób uważa, że otrzymując kolejny długopis nie zwracamy na niego uwagi, to prawda jest taka, że długopisy reklamowe długo towarzyszą osobom które je otrzymały. Nawet jeśli początkowo wylądowały w damskiej torebce lub skrytce samochodowej, to niebawem zostaną z tamtą wyjęte i będą służyć w domu albo będą ściskane podczas wypełniania ankiety przy oczekiwaniu na swoją kolej w urzędzie. Zwłaszcza w ostatnim na pewno logo wygrawerowane na oprawce przypomni o istnieniu firmy oraz utrwali świadomość jej istnienia, aby nazwa przypomniała się w odpowiednim momencie. Chcąc zaprojektować i wygrawerować własne długopisy reklamowe warszawa ma do zaoferowania kilka miejsc, gdzie zamówienie zostanie zrealizowane sprawnie, a otrzymane gadżety promocyjne zadowolą cię jakością. Możesz poszukać ich w sieci i skorzystać z internetowego konfiguratora lub sprawdzić ofertę w okolicznej drukarni lub agencji reklamowej, które również bardzo często mają w swojej ofercie zarówno personalizowane kubki jak i długopisy reklamowe wraz z doradztwem i wykonaniem projektu. Zaoszczędzisz dzięki temu mnóstwo czasu i zyskasz wiele porad dotyczących grawerunku.

Dobrym rozwiązaniem jest zrezygnowanie z tradycyjnego napisu na rzecz emotikony lub sloganu oddających ducha firmy lub charakteryzujących jej działalność. Wtedy efekt zaskoczenia jeszcze bardziej przykuje uwagę do nazwy twojej firmy. Nawet zwykły dymek komiksowy z hasłem „cześć” może być lepsze od oklepanej nudy.