Sprzedanie dużej ilości teczek do akt osobowych

Informacje o wszystkim

Sprzedanie dużej ilości teczek do akt osobowych

5 stycznia 2019 Reklama i drukarnie 0

Nie sądziłem, że sprawdzę się na stanowisku przedstawiciela handlowego, ale nie znalazłem żadnej innej pracy, która by mnie zainteresowała. Podjąłem więc to wyzwanie i poszedłem na odpowiednie szkolenie. Okazało się, że byłem jednak stworzony do tej pracy, co mnie cieszyło.

Sprzedaż teczek do akt w dużych firmach 

teczki akt osobowychZatrudniłem się w hurtowni z artykułami papierniczymi. Nieco się dziwiłem, że poszukiwali przedstawiciela, ponieważ mieli sprzedaż na wysokim poziomie. Zależało im jednak na pozyskiwanie dużych klientów i stałej współpracy. W pierwszej kolejności dostałem Bydgoszcz, gdzie miałem znaleźć firmy, w których zaoferować miałem teczki akt osobowych na sprzedaż. Były to bardzo profesjonalne teczki, które według mnie powinny znaleźć się w każdym przedsiębiorstwie. Pierwsza firma, którą odwiedziłem zatrudniałam ponad dwustu pracowników. Rozmawiałem z główną księgową, której zaprezentowałem teczki, które przywiozłem ze sobą. Potrafiłem je świetnie zaprezentować, co zaowocowało sprzedażą. Wiedziałem, że w innych firmach również pójdzie mi łatwo. Odwiedziłem na początek te największe firmy, w których sprzedałem tysiące teczek akt osobowych. Klienci byli zachwyceni ich jakością. Tekturowe teczki szybko się zużywały a te, które ja posiadałem w ofercie były bardzo trwałe przez wiele długich lat. W pierwszym miesiącu sprzedałem tak dużo teczek, że szef zdecydował mi dać więcej produktów na sprzedaż. Wiedziałem, że wszystko uda mi się sprzedać dość szybko.

Sprawdziłem się na tym stanowisku a praca dawała mi mnóstwo satysfakcji. Kiedy objąłem całe województwo i zacząłem zarabiać ogromne pieniądze, to w końcu mogłem pozwolić sobie na wycieczkę zagraniczną. Marzyłem o niej od dawna i w końcu mogłem to zrealizować. Byłem szczęśliwy.