Świetne filmy zrobione w Irlandii

Informacje o wszystkim

Świetne filmy zrobione w Irlandii

31 lipca 2017 Reklama 0

 

Wraz z moimi przyjaciółmi, pojechaliśmy na wakacje za granicę. Jest to dla nas wyjątkowy czas, ponieważ rzadko kiedy mamy możliwość wyjechania gdziekolwiek i rozerwania się, ze względu na dosyć wymagającą i pochłaniającą wiele czasu pracę oraz nasze rodziny. Właśnie na tych wakacjach, zrobiliśmy świetny film.

Wykonanie filmu będąc za granicą z przyjaciółmi

film timelapseZdecydowaliśmy się na spędzenie wakacji w Irlandii. Jest to kraj, w którym nikt z nas nigdy nie był, ale jeden z naszych przyjaciół posiada tutaj swojego znajomego, który pozwolił nam u siebie zostać na kilka dni. Stwierdziliśmy, że warto skorzystać z takiej sytuacji, dlatego przylecieliśmy właśnie do tego miejsca. Po przylocie, poszliśmy się trochę pobawić, coś zjeść i pozwiedzać i dowiedzieliśmy się, że niedługo jest święto św. Patryka co wiąże się z naprawdę piękną paradą, która ma odbywać się na ulicach Dublina. Ze względu na to, jeden z naszych przyjaciół stwierdził, że byłoby źle, jakbyśmy przegapili takie fascynujące wydarzenie, a przy okazji, pokazał nam, że jego telefon posiada świetną funkcję robienia specyficznego filmu, a mianowicie film timelapse. Tego typu film polega na robieniu zdjęć, które wykonywane są systematycznie w określonym czasie. Na sam koniec, wszystkie zdjęcia następują po sobie, co daje efekt szybko przemijającego czasu. Właśnie ze względu na tę funkcję, ustawiliśmy telefon na statywie w jednym miejscu, gdzie bardzo dobrze było widać paradę. Po kilku godzinach, efekt był niesamowity. Parada przedstawiona na filmie wyglądała fenomenalnie. W przeciągu kilkunastu minut można było zobaczyć wszystko to, co oglądaliśmy przez kilka godzin.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że mamy taką świetną pamiątkę. Po przyjeździe do Polski, pokazaliśmy film naszym znajomym oraz rodzinie. Nie mogli wystarczająco nadziwić się profesjonalizmem i pięknością tego wydarzenia, dlatego ewidentnie film się udał.

Więcej o formie filmu timelapse przeczytać można na: https://m8house.com/