Szampon regenerujący jako ratunek dla zniszczonych włosów

Informacje o wszystkim

Szampon regenerujący jako ratunek dla zniszczonych włosów

31 maja 2019 Moda i wygląd 0

Kiedy zobaczyłam, w jakim stanie są moje włosy po ostatniej zimie, byłam w prawdziwym szoku. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek wcześniej były aż tak bardzo zniszczone. Prawie każda końcówka stała się rozdwojona, włosy ciągle się łamały i wypadały, a ja nie wiedziałam, co jest źródłem aż tak dużego problemu. Nie miałam pojęcia, co robić.

Dlaczego szampon regenerujący aż tak mi pomógł?

bania agafii szampon regenerującyGdy zaczęłam się zastanawiać, co zmieniło się w pielęgnacji moich włosów w trakcie zimy, powoli odkrywałam błędy, które doprowadziły moje końcówki do tak opłakanego stanu. Z pewnością pierwszym z nich było noszenie czapki bez jakiegokolwiek zabezpieczenia w formie serum lub odżywki. Nie pomyślałam o tym, że podczas zakładania i zdejmowania okrycia głowy co najmniej kilka razy dziennie włosy mogą się niszczyć. Nie wiedziałam też, że źle na nie działa zimno i nie zwracałam uwagi na zamek od kurtki, który nieraz zahaczał o końcówki. To wszystko sprawiło, że musiałam włożyć dużo wysiłku we właściwą pielęgnację tego, co zniszczyłam. Moim pierwszym ratunkowym wyborem była bania agafii szampon regenerujący. Zdecydowałam się na ten kosmetyk przede wszystkim ze względu na skład, który wydał mi się bardzo przyjazny włosom i naturalny. Mimo że na początku nie przywiązywałam zbyt dużej uwagi do szamponów, to ten produkt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nawet bez użycia odżywki włosy były po nim zdecydowanie lepiej nawilżone i błyszczące. Co więcej, nie miałam aż takich problemów z tym, żeby je szybko oraz bezboleśnie rozczesać. Z powodu zadowalających efektów postanowiłam, że będę częściej używać szamponu z tej serii i dokupiłam też do niego odżywkę oraz maskę, żeby sprawdzić, czy będą równie dobre.

Po kilku tygodniach regularnego stosowania tych kosmetyków do włosów byłam bardzo zadowolona z rezultatów, jakie udało mi się osiągnąć. Mimo że moje końcówki były w dramatycznym stanie i nie wiedziałam, czy uda mi się je uratować, bardzo miło się zdziwiłam. Co więcej, poleciłam produkty z tej serii mojej siostrze, która też miała podobne problemy, i po kilku tygodniach zadzwoniła do mnie ze szczerym podziękowaniem.