Szkoła uwodzenia i podrywu

Informacje o wszystkim

Szkoła uwodzenia i podrywu

26 maja 2019 Usługi 0

Szkoła i edukacja nie zawsze muszą wiązać się z obowiązkiem i wiedzą, którą kojarzymy z nudną i nieżyciową. Dla osób, które poszukują poszerzenia wiedzy bądź zdobycia nowych informacji w zakresie kontaktów damsko-męskich, powstały szkoły podrywu i uwodzenia. 

Szkoła wspomagające relacje z kobietami

szkoła podrywuZapisanie się do szkoły uwodzenia wiąże się z długoterminowym udziałem w zajęciach związanych z poprawą relacji i kontaktów z kobietami. W szkołach opracowany jest skrupulatny program, który pomoże całościowo podejść do podrywania jako poprawy kontraktów interpersonalnych. Szkoła podrywu umożliwi nam spotkania ze specjalistami, którzy pomogą nam poznać swoje mocne i słabe strony, słabe zaś zamienić w mocne. Poza tym nauczymy się radzić sobie z samotnością oraz lękiem przed porzuceniem, który najczęściej doprowadza do nawiązywania niepoprawnych bądź chwilowych relacji z kobietami. Poza tym dowiemy się wielu praktycznych rzeczy – jak nawiązywać rozmowę z kobietą, jakie są oryginalne sposoby na randki dzienne i nocne, a ponadto nauczymy się radzić sobie z negatywnymi emocjami związanymi z niepowodzeniem. Niepowodzenia bowiem mają wzmacniać w nas potrzebę doszkalania, zamiast zmniejszać motywację i negatywnie wpływać na samoocenę i poczucie własnej wartości. Przerobienie cyklu wszystkich tych zagadnień pozwoli nie tylko podwyższyć umiejętności podrywania, ale ogólnie poprawi jakość naszego życia w społeczeństwie. 

Uwodzenie jest techniką nawiązywania szybkich relacji z kobietami i umiejętnością utrzymania tych relacji przez dłuższy czas. Warto zapoznać się z tym, co leży u podstaw skutecznego podrywu – a przede wszystkim jest to nasze własne przekonanie o sobie, świecie i kobietach. Dopiero zrozumienie tego czego oczekujemy, co o sobie myślimy i gdzie są nasze mocne strony, pozwoli konstruktywnie podrywać i nawiązywać pozytywne relacje.