Tancerka erotyczna na wieczorze kawalerskim brata

Informacje o wszystkim

Tancerka erotyczna na wieczorze kawalerskim brata

29 sierpnia 2018 Usługi 0

 

Początkowo nie byłem zachwycony, że brat wybrał mnie na swojego świadka. Wiedziałem, że spoczywało na mnie wiele obowiązków, ale w końcu był on moim jedynym bratem, więc się zgodziłem. Najlepsze w tym wszystkim było to, że to właśnie ja organizowałem dla niego wieczór kawalerski.

Profesjonalny pokaz taneczny na wieczorze kawalerskim

tancerki erotyczne na wieczór kawalerski poznańWieczory kawalerskie, na których byłem nie do końca mi odpowiadały. Nic się na nich nie działo a kończyły się zazwyczaj odwiezieniem napitego przyszłego pana młodego do domu. Dla brata planowałem coś wyjątkowego. Mieszkałem w dużym domu i nie zdecydowałem się na imprezę w lokalu. Zorganizować ją planowałem u siebie w domu. Moja żona była w delegacji do sierpnia i nie było problemu. Zamierzałem sprawdzić ile kosztowały profesjonalne tancerki erotyczne na wieczór kawalerski Poznań dawał mnóstwo możliwości, które zamierzałem wykorzystać. Wiedziałem, że taka profesjonalna tancerka będzie najlepszą atrakcją na wieczorze kawalerskim. Zaprosiłem wszystkich kumpli brata i zebrałem od każdego pieniądze na wieczór kawalerski. Miał być catering i masa alkoholu. Kiedy chłopakom powiedziałem o tancerce, to byli zachwyceni tym pomysłem. Przejrzałem masę różnych ogłoszeń, ale jedno mnie zainteresowało. Ogłosiła się dziewczyna, która była profesjonalną tancerką erotyczną i pracowała też poza klubem. Za dojazd do klienta pobierała dodatkową opłatę, ale były to niewielkie koszty. Dogadałem się z nią i pojawiła się na wieczorze kawalerskim brata.

Mój brat po imprezie mi dziękował. Powiedział nawet, że o tak udanym wieczorze kawalerskim nawet nie marzył. Cieszyłem się, że jako świadek tak dobrze poradziłem sobie z pierwszym zadaniem. Ja sam się doskonale bawiłem, ale oczywiście przez cały wieczór pilnowałem brata.