Tanie kasy fiskalne

Informacje o wszystkim

Tanie kasy fiskalne

5 kwietnia 2019 Handel i zakupy 0

Bardzo długo zastanawiałem się nad założeniem własnej działalności gospodarczej. Do tego ostatecznie przekonał mnie mój przyjaciel z czasów dzieciństwa, kiedy podczas luźnej rozmowy, powiedział, jakie są jego miesięczne dochody. Nie czekając długo, założyłem swoją firmę, kupiłem kasę fiskalną i zacząłem pozyskiwać klientów.

Budżetowe kasy fiskalne dla młodych przedsiębiorców

kasa fiskalna w dobrej ceniePoczątki zakładania własnej działalności gospodarczej wspominam bardzo dobrze. Towarzyszyło mi wtedy wiele pozytywnych emocji. Rzecz jasna nie obyło się bez stresu, ale uważam, że to normalne. Na początek zacząłem rozglądać się za odpowiednim lokalem. Później dopełniłem formalności, a na końcu obiektem mojego zainteresowania stała się kasa fiskalna w dobrej cenie. Zależało mi na tym, by nie była ona zbyt droga. Nie miałem zbyt wielu pieniędzy na rozruch mojego biznesu, a nie chciałem się już na początku zadłużać. Nie mogłem wtedy przecież przewidzieć, czy mój interes wypali. Okazało się na szczęście, że klienci gnali do mnie jak po świeże bułeczki. Bardzo mnie to cieszyło, ponieważ mój biznesplan okazał się trafny. Obsługa klientów jest ekstra, jednak najwięcej satysfakcji daje mi wydawanie im paragonów z własnej kasy fiskalnej. Są na niej moje dane, nazwa firmy. Wszystko to traktuję jako nagrodę i niejako jako własną wizytówkę. Od czasu kiedy założyłem firmę, jestem innym człowiekiem. Codziennie wstaję z łóżka z uśmiechem, po prostu ciesząc się życiem.

Jestem przekonany, że praca na etat prędzej czy później by mi się znudziła. Na szczęście uprzedziłem ten moment, w porę zakładając własną firmę. Oprócz obsługi klientów dużo frajdy daje mi wydawanie im paragonów z własnej kasy fiskalnej, której zakup wspominam jako przypieczętowanie własnego biznesu. To był dla mnie bardzo ważny moment!