Torby z nadrukiem na zamówienie

Torby z nadrukiem na zamówienie

12 lipca 2017 Handel i zakupy 0

Moja córka jest w okresie dojrzewania. Jest jeszcze nastolatką, ale bardzo szaloną. Wszędzie jej pełno, uwielbia szaleć na różnych dyskotekach szkolnych, czy wybierać się na wydarzenia organizowane w naszej okolicy. Uwielbia modnie się ubierać, często narzekając, że znów kupiłam jej coś, w czym nie będzie chodzić i muszę to nosić ja.

Wybrana torba z różnymi nadrukami

bawełniane torby z nadrukiem lub haftemZbliżały się jej urodziny i zastanawiałam się, co kupić takiej buntującej się nastolatce, która większość czasu spędza poza domem na spacerach i zabawie. Wpadłam na pomysł, że bawełniane torby z nadrukiem lub haftem mogłyby się jej przydać. Znalazłam sklep, w którym można wybrać sobie dowolny wzór i go spersonalizować, lub zdecydować się na gotowy model. Ja postanowiłam zamówić jej torbę z jakimś mądrym cytatem. Wybrałam jeden ze wzorów, piękny haft słowiański, który od razu wpadł mi w oko. Takie wzory są teraz modne, więc na pewno będzie nosić torbę, zwłaszcza, że jej przyjaciółka miała podobną, która jest jej guru od spraw modowych. Ucieszyłam się, że ten prezent będzie spersonalizowany, bo taki cytat wybrany przez mamę, będzie na pewno przypominał jej o mnie i o tym, co jest w życiu ważne. Wybrałam jeden z moich ulubionych cytatów, które znalazłam kiedyś w mojej ulubionej książce. Musiałam tylko poczekać na wykonanie zamówienia i odbiór. Obawiałam się, że nie zdążą przed urodzinami, bo trochę późno się za to zabrałam, jednak moje obawy były bezpodstawne. Na drugi dzień już zadzwonili, że torba jest gotowa do odbioru.

Tego dnia byłam bohaterem domu. Córce po raz pierwszy coś ode mnie się tak spodobało, że wychwalała mnie wszędzie. Od razu spakowała swoje drobiazgi do torby i ruszyła w niej na spotkanie urodzinowe z przyjaciółmi. Jednak mama ma jeszcze trochę gustu.