Toruńscy kamerzyści, którzy filmują dobrze uroczystości rodzinne

Informacje o wszystkim

Toruńscy kamerzyści, którzy filmują dobrze uroczystości rodzinne

3 października 2017 Film i fotografia 0

Niedługo w moim życiu miało się wiele wydarzyć. Szykowałam się do najważniejszych życiowych uroczystości, mianowicie miałam brać ślub, trochę przyspieszony, a potem tulić swojego dzidziusia. Ponieważ wesele miało być na niedużą liczbę osób, liczyłam, że przy chrzcinach skorzystam już ze sprawdzonych rozwiązań.

Na wideofilmowaniu trzeba się znać

wideofilmowanie toruńTa sama restauracja, ten sam fotograf, ten sam kamerzysta. A może wideofilmowaniem miał się zająć ten sam człowiek co zdjęciami? Musiałam zobaczyć jakie są propozycje w tym temacie. Wyszukałam wideofilmowanie toruń, bo doskonale wiedziałam, że w sieci znajdę najwięcej ogłoszeń. Może coś bym znalazła w toruńskich gazetach? Nie czułam jednak takiej potrzeby, by tam szukać, bo jeśli kamerzysta nie miałby swojej strony internetowej to od razu bym go skreśliła. Filmowanie to nie nowoczesna sztuka, ale już obróbka na dobrym sprzęcie – na pewno, tak. Popatrzyłam zatem co mi się wyświetliło i poczułam mętlik, bo wybór był spory. Postanowiłam wybrać firmy, które wideofilmowaniem zajmują się już jakiś czas i popytać swoich znajomych, którzy dosyć niedawno przechodzili już takie imprezy. Znałam ludzi, którzy ostatnio byli na chrzcinach czy ślubach. Sama byłam w styczniu na studniówce! No właśnie, byłam na studniówce siostrzenicy i szybko postanowiłam zapytać ją czy może wie, kto ich filmował, bo nagranie było naprawdę rewelacyjne. Kamerzysta był wszędzie gdzie trzeba i unikał tego, czego nikt nie chciał zapamiętać. Właśnie czegoś takiego szukałam. Pojechałam do niej i dostałam namiary na filmowanie.

Zadzwoniłam pod ten numer i okazało się, że „mój” termin miał wolny. Byłam zachwycona i szczęśliwa, że w ostatniej chwili sobie to przypomniałam. Okazało się, że nie trafiłam na jego stronę w wyszukiwaniach, bo we frazę wpisałam błąd. Znak z nieba w takim razie, że myląc się i tak trafiłam na doskonałe rozwiązanie.