Usuwanie owłosienia laserem

Informacje o wszystkim

Usuwanie owłosienia laserem

15 grudnia 2018 Moda i wygląd 0

Chyba każda kobieta marzy o gładkiej skórze, na której nie uświadczymy zbędnego owłosienia. Kobiety golą się już od czasów liceum i praktykują tą metodę aż do starości. Gładkie ciało jest estetyczne i miłe w dotyku.

Czy laserowe usuwanie włosków boli?

laserowa depilacja wrocławMężczyźni stosują stosują tylko dwie metody golenia zarostu i robią to jednorazową maszynką do golenia, albo elektryczną golarką. W przypadku kobiet mamy dużo większy wybór i możemy używać maszynek, kremów do depilacji, wosków na ciepło i zimno, depilatorów, albo lasera. Jeżeli najbardziej nam odpowiada laserowa depilacja Wrocław jest miastem, gdzie pozbędziemy się zbędnego owłosienia z całego ciała. Różne metody przynoszą odmienny rezultat, na przykład jednorazową maszynką musimy golić nogi codziennie, gdyż włoski bardzo szybko odrastają. Na plastry z woskiem niewiele kobiet się decyduje, bo jest to bolesna metoda, która zabiera dość dużo czasu. Także stosowanie depilatora nie jest przyjemne, bo naraz wyrywa on kilka włosków. Laserowa depilacja jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Możemy ją stosować na nogach, pod pachami, w okolicach bikini, czy nawet na rękach. Depilacja polega na wprowadzeniu pod skórę wiązki lasera, który wypala włoski razem z cebulkami, przez co efekt jest długotrwały i możemy się cieszyć gładką skórą nawet przez kilkanaście tygodni. Obecnie jest to najlepsza metoda depilacji, którą może stosować każda kobieta. We Wrocławiu są najlepsze gabinety kosmetyczne, które profesjonalnie przeprowadzają taki zabiegi.

Cena depilacji laserowej zależy od miejsca, które depilujemy. Najtańsze jest usuwanie owłosienia spod pach, a najdroższe z nóg. Przed każdym zabiegiem, klientka odbywa rozmowę z dermatologiem, który wyklucza ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu.