W sklepie znalazłam tanie lampy halogenowe

Informacje o wszystkim

W sklepie znalazłam tanie lampy halogenowe

17 września 2017 Dom i ogród 0

Kiedy otworzyli u nas ten wielki market budowlany to musiałam tam pójść. Podobno mają mnóstwo artykułów z wyposażeniem wnętrz i na pewno znajdę dla siebie coś interesującego. Planowałam zainwestować w jakieś praktyczne oświetlenie.

Zakup nowych lamp halogenowych

lampa halogenowa ledNa zakupy udałam się w sobotę rano. Mam ten dzień wolny od pracy i spokojnie mogę w sklepie spędzić nawet cały dzień. Jest tam też restauracja to nawet obiad zjem. Poszłam do działu z oświetleniem na sam początek. Resztę obejrzę później. W dziale  z oświetleniem w oko wpadła mi piękna i bardzo stylowa lampa halogenowa led, którą chciałam kupić. Moja mama dziwi się, że chcę mieć takie oświetlenie w pokoju, ponieważ ona ma tradycyjne lampy. Ja jestem inna i takie też jest moje mieszkanie. Mam surowe ściany i widać czerwoną cegłówkę. Nie wyobrażam sobie do takiego stylu używać innego oświetlenia. Ta lampa halogenowa led była w dobrej cenie i postanowiłam, że kupię kilka takich, które rozstawię w całym pokoju. Mam ponad sto metrów w tym pomieszczeniu i potrzebuję takich lamp więcej. Już oczami wyobraźni widziałam jak mój pokój nabiera innego wyglądu. Mam duże okna, które wychodzą na ulicę. Moje mieszkanie to typowy loft, który sama zaaranżowałam. Jak już wybrałam te lampy to nie miałam ochoty więcej chodzić po sklepie. Niczego nie potrzebowałam i uznałam to za zbędne. Chcę jak najprędzej wrócić do domu i ustawić lampy, które właśnie zakupiłam. Wieczorem zaproszę znajomych na jakieś spotkanie przy grach planszowych. Będzie fajnie.

Nowe lampy od razu zostały zauważone przez moich znajomych. Maćkowi styl mojego mieszkania bardzo się podoba i sam chciałby mieć taki sam lokal. Obiecałam, że jak coś znajdzie to na pewno mu zaaranżuję wszystkie wnętrza. Ucieszył się z tego.